Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32232000-8»

  • ID: UA-2026-09-03-013845-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 32230000-4 – Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ІР відеокамера – 32232000-8)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 17:08

    Прийом пропозицій
    3 вер. 17:08 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    28 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 19 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007545-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Відеотермінали

    Ім'я:
    Володимир Рибачок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444544352 Веб сайт:
    https://www.mil.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    09965650
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:32

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:32 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 472 645,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008525-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання системи відеоконференцзв’язку з програмною продукцією, сервісною підтримкою та послугами з налаштування системи – 32232000-8

    Ім'я:
    Ольга Скічко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:00

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:00 – 4 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    940 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002680-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відеотермінал

    ЄДРПОУ:
    08524205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    115 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003680-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система відеоконференцзв'язку для облаштування навчальної лабораторії

    Ім'я:
    Доманська Ганна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:23

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:23 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    24 816,65 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-22-000210-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Система відеоконференцій Logitech Group 960-001057 Black/Silver

    Ім'я:
    Павло Шестухін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380944706286 ЄДРПОУ:
    08081972
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 серп. 11:53

    Прийом пропозицій
    27 серп. 00:00 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    50 978,96 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-011969-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комплект відеоконференційного зв`язку - Відеотермінал Spark Kit Plus

    Ім'я:
    Валерій Велігорський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990188912 ЄДРПОУ:
    07860272
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:40

    Прийом пропозицій
    27 серп. 17:00 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    470 000,00 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-011503-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Система відеоконференцзв’язку)

    Ім'я:
    Анна Свєтікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-008809-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відеоконференц-система Logitech Group Video Conferencing System (камера Веб-камера )

    Ім'я:
    Буяр Ірина Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322585175 Веб сайт:
    http://iapmm.lviv.ua/
    ЄДРПОУ:
    03534430
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-005178-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Система відеоконференції Grandstream GVC3220

    Ім'я:
    Олександр Кудра
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462941109, +380462941171, +380678940104 Веб сайт:
    http://chnpu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02125674
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    96 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-04-000007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Обладнання для відеоконференцій

    Ім'я:
    Ірина Ромащук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687237332 ЄДРПОУ:
    26646337
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 лип. 00:39

    Прийом пропозицій
    14 лип. 00:36 – 18 лип. 19:37
    Очікувана вартість

    254 849,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-01-009941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система для відеоконференцій Logitech Group або еквівалент, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 32232000-8 Обладнання для відеоконференцій

    Ім'я:
    Костенко Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577050867 ЄДРПОУ:
    05481984
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лип. 19:15

    Прийом пропозицій
    1 лип. 19:15 – 17 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    52 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-23-013937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    WEB-камера для конференцій. ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ДК 021:2015: 32232000-8 Обладнання для відеоконференцій)

    Ім'я:
    Олександр Гордієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980026049 Веб сайт:
    http://www.ukma.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    16459396
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 18:16

    Прийом пропозицій
    23 черв. 18:16 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    31 500,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-013380-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система відеоконферецзв'язку. ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ДК 021:2015: 32232000-8 Обладнання для відеоконференцій)

    Ім'я:
    Олександр Гордієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980026049 Веб сайт:
    http://www.ukma.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    16459396
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 19:15

    Прийом пропозицій
    22 черв. 19:15 – 30 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    62 601,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-19-001072-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 32230000-4 - Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (номенклатурна позиція Код ДК 021:2015: 32232000-8 — Апаратура для передавання відеосигналу)

    Ім'я:
    Гакал Валентина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678404547 Факс:
    +380463173483
    Веб сайт:
    https://uo.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02147606
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 931,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-012924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Веб-камера lоgіtесh с920

    Ім'я:
    Сіянцев Євген Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322392604 Факс:
    +380322756774
    ЄДРПОУ:
    00492990
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-013995-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Відеотермінал

    Ім'я:
    Володимир Рибачок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444544352 Веб сайт:
    https://www.mil.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    09965650
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 17:40

    Прийом пропозицій
    9 черв. 17:40 – 17 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 049 960,80 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-09-003437-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система відеоконференцзв'язку Logitech Group Video Conferencing System (960-001057) (або еквівалент)

    Ім'я:
    Тарасова Тетяна Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:
    +380462652550
    ЄДРПОУ:
    38590042
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 16:37

    Прийом пропозицій
    9 черв. 16:37 – 17 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    79 932,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-04-004297-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм Комплект обладнання для переговорної кімнати

    Ім'я:
    Петренко Юрій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442491517 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 черв. 11:19

    Прийом пропозицій
    4 черв. 11:19 – 14 черв. 20:00
    Очікувана вартість

    361 430,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-25-009868-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для відеоконференцій

    Ім'я:
    Тетяна Шейко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674635165 Веб сайт:
    http://www.ukma.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    16459396
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    230 172,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 19 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro