Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32230000-4»
-
ID: UA-2026-09-03-013845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 32230000-4 – Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ІР відеокамера – 32232000-8)
Оголошено3 вер. 17:08
Прийом пропозицій3 вер. 17:08 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 код 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (Рація)
Оголошено3 вер. 16:29
Прийом пропозицій3 вер. 16:29 – 8 вер. 07:45 -
ID: UA-2026-09-03-011365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАпаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Оголошено3 вер. 15:52
Прийом пропозицій3 вер. 15:52 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-005447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляIP камери та IP відеореєстратор (ДК 021:2015: 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ДК:021:2015: 32234000-2 Камери відеоспостереження).
Оголошено3 вер. 12:00
Прийом пропозицій9 вер. 18:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-014721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРадіостанція Motorola Mototrbo DM4600e VHF HP CD (MBAR307N) + AES 256
Оголошено2 вер. 23:52
Прийом пропозицій2 вер. 23:52 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-014279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАкумулятор для рації Motorola R7 або еквівалент
Оголошено2 вер. 21:31
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРетранслятор на дрон-носій
Оголошено2 вер. 17:44
Прийом пропозицій8 вер. 10:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВиносна антена AvengeAngel Avenger Booster Big Hulk Plus 2.4G/5.2G/5.8G + кабель RG-8 20 м
Оголошено2 вер. 17:07
Прийом пропозицій2 вер. 17:07 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗакупівля радіостанцій Motorola R7
Ім'я:військова частина А2238 військова частина А2238E-mail: [email protected] Телефон: +380487294725 ЄДРПОУ:22993734Оголошено2 вер. 15:25
Прийом пропозицій2 вер. 15:25 – 7 вер. 15:23 -
ID: UA-2026-09-02-001370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРадіостанція Motorola Mototrbo R7 UHF FKP Capable WIFI BT GNSS (PRA502HEG) + AES 256
Оголошено2 вер. 09:49
Прийом пропозицій2 вер. 09:49 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПортативна DMR радіостанція Motorola Mototrbo R7а VHF NKP AES-256 з додатковим акумулятором
Оголошено1 вер. 14:33
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (наземна станція керування FPV-дронами «Trompa Grande» та Puta Maxi» або еквівалент)
Оголошено31 серп. 15:38
Прийом пропозицій31 серп. 15:38 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Обладнання підсилення GSM сигналу)
Оголошено31 серп. 12:22
Прийом пропозицій31 серп. 12:22 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-29-000888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіостанція цифрова Motorola DP 4800
Оголошено29 серп. 23:36
Прийом пропозицій29 серп. 23:36 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Система відеоконференцзв'язку)
Оголошено28 серп. 16:49
Прийом пропозицій28 серп. 16:49 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлата зв’язку управління ELRS RX
Оголошено28 серп. 15:34
Прийом пропозицій28 серп. 15:34 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Комплект обладнання для проведення селекторних нарад)
Оголошено28 серп. 15:27
Прийом пропозицій28 серп. 15:27 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільна радіостанція та антена
Оголошено28 серп. 15:21
Прийом пропозицій28 серп. 15:21 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеотермінали
Оголошено28 серп. 14:32
Прийом пропозицій28 серп. 14:32 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (Радіостанція SDR, радіоприймач, радіомодуль та антени)
Оголошено28 серп. 13:15
Прийом пропозицій28 серп. 13:15 – 5 вер. 08:00