Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32210000-8»
-
ID: UA-2026-08-13-007025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 32210000-8 "Обладнання для телерадіомовлення" (обладнання для телерадіомовлення).
Ім'я:Олександр ШляпниковE-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт: ЄДРПОУ:31557119Очікувана вартість51 853,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект обладнання для облаштування ефірного комплексу
Оголошено10 серп. 17:20
Прийом пропозицій10 серп. 17:20 – 22 серп. 12:00Очікувана вартість1 555 894,10 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-011805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтенно-фідерні системи
Оголошено7 серп. 22:49
Прийом пропозицій7 серп. 22:49 – 15 серп. 09:00Очікувана вартість543 015,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-000524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтенно-фідерне устаткування до ретранслятору типу Motorola SLR, у кількості 7 (сім) комплектів, код за ДК 021-2015: 32210000-8 «Обладнання для телерадіомовлення» (7.42)
Очікувана вартість170 968,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелесуфлер, штатив-тринога
Очікувана вартість12 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-010135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелесуфлер- телепромтер LENSGO TC12 (12,9") - суфлер для фотоаппарата, камери
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість6 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронний стабілізатор для фотоапарата
Ім'я:Гнатишин Назар СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322952207 Факс:+380322952207Веб сайт: ЄДРПОУ:04372282Очікувана вартість31 104,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-001184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для телерадіомовлення
Очікувана вартість73 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-011257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект обладнання системи відеотрансляції електропоїзда Skoda EJ 675
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено21 квіт. 16:27
Прийом пропозицій25 квіт. 18:00 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 419 616,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-007165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтабілізатор для камери.
Очікувана вартість19 699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-013738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТелесуфлер для роботи з текстом NEEWER X14 II AllIn-One Teleprompter (або еквівалент)
Оголошено24 бер. 16:34
Прийом пропозицій30 бер. 00:00 – 7 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-17-013001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 32210000-8 — Обладнання для телерадіомовлення ( клітка для камери)
Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-004014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобладнання для телерадіомовлення
Ім'я:Герасименко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506573392 Веб сайт: ЄДРПОУ:25106350Очікувана вартість59 555,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-000702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТелесуфлер для роботи з текстом NEEWER X14 II AllIn-One Teleprompter (або еквівалент)
Оголошено25 лют. 09:11
Прийом пропозицій3 бер. 00:00 – 6 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-20-008849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 32210000-8 - Обладнання для телерадіомовлення(контролер оповіщення Артон AIR-ALERT)
Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-26-002489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеомікшер-стрімер (код ДК 021:2015:32210000-8 – Обладнання для телерадіомовлення)
Очікувана вартість27 426,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-07-000057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі для ремонту електронного обладнання
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-29-003854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання обладнання для телерадіомовлення
Очікувана вартість8 039,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-25-015846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для телерадіомовлення ( код 32210000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість5 964,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-022172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі до засобів радіозв’язку, для потреб зв’язку, згідно ДК 021:2015 32210000-8 “Обладнання для телерадіомовлення”.
Очікувана вартість176 561,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro