Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32200000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-004625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМобільні телефони
Оголошено2 вер. 11:47
Прийом пропозицій2 вер. 11:47 – 5 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-09-02-001511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораСмартфони
Оголошено2 вер. 09:55
Прийом пропозицій6 вер. 09:41 – 11 вер. 09:41 -
ID: UA-2026-09-02-001370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРадіостанція Motorola Mototrbo R7 UHF FKP Capable WIFI BT GNSS (PRA502HEG) + AES 256
Оголошено2 вер. 09:49
Прийом пропозицій2 вер. 09:49 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПідсилювачи сигналу
Оголошено1 вер. 14:46
Прийом пропозицій1 вер. 14:46 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПортативна DMR радіостанція Motorola Mototrbo R7а VHF NKP AES-256 з додатковим акумулятором
Оголошено1 вер. 14:33
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМобільний телефон
Оголошено1 вер. 09:10
Прийом пропозицій5 вер. 12:00 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-010705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВиносна антена AvengeAngel Booster Big Hulk Plus 2.4G/5.2G/5.8G
Оголошено31 серп. 16:42
Прийом пропозицій31 серп. 16:42 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-008888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (наземна станція керування FPV-дронами «Trompa Grande» та Puta Maxi» або еквівалент)
Оголошено31 серп. 15:38
Прийом пропозицій31 серп. 15:38 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Обладнання підсилення GSM сигналу)
Оголошено31 серп. 12:22
Прийом пропозицій31 серп. 12:22 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-29-000888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіостанція цифрова Motorola DP 4800
Оголошено29 серп. 23:36
Прийом пропозицій29 серп. 23:36 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Система відеоконференцзв'язку)
Оголошено28 серп. 16:49
Прийом пропозицій28 серп. 16:49 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлата зв’язку управління ELRS RX
Оголошено28 серп. 15:34
Прийом пропозицій28 серп. 15:34 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Комплект обладнання для проведення селекторних нарад)
Оголошено28 серп. 15:27
Прийом пропозицій28 серп. 15:27 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільна радіостанція та антена
Оголошено28 серп. 15:21
Прийом пропозицій28 серп. 15:21 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеотермінали
Оголошено28 серп. 14:32
Прийом пропозицій28 серп. 14:32 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМобільні телефони
Ім'я:Педюра Володимир МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503080297 Факс:+380536176958ЄДРПОУ:05524713Оголошено28 серп. 14:28
Прийом пропозицій28 серп. 14:28 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-005870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм» (Радіостанція SDR, радіоприймач, радіомодуль та антени)
Оголошено28 серп. 13:15
Прийом пропозицій28 серп. 13:15 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-005561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРетранслятор зв’язку AvengeAngel Big Hulk Repeater для квадрокоптерів з коаксіальним кабелем, 20 +20 м, QMA – N-Type, загальною кількістю – 15 штук
Оголошено28 серп. 12:56
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАнтена підсилювач сигналу Avenger Booster 2.4G/5.8G для квадрокоптерів з коаксіальним кабелем, 20 +20 м, QMA – N-Type, загальною кількістю – 15 штук
Оголошено28 серп. 12:50
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби для розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки
Оголошено28 серп. 12:29
Прийом пропозицій28 серп. 12:29 – 8 вер. 10:00