Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31731000-9»
-
ID: UA-2026-08-27-006377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки живлення в асортименті
Оголошено27 серп. 13:33
Прийом пропозицій27 серп. 13:33 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-014347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаземлення ЗПП-15kV (В2) 3 штанги (трифазне)
Очікувана вартість7 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний модуль ColorWay GaN Mini 65W PD Port PPS USB (USB-2C1A) cable Type-C&Lightning (CW-CHS058PDCLWT)
Очікувана вартість1 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання засобів оповіщення та інформування населення ( автоматизований модуль Повітряна тривога+Хвилина мовчання)
Очікувана вартість11 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротехнічна продукція для адаптації трамвайних вагонів Tram2000 (кнопка виклику водія на поручень)
Очікувана вартість7 740,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 31730000-2 Електротехнічне обладнання (31731100-0 Модулі)
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодулі системи очистки води
Ім'я:Андрієвський Володимир ЗахаровичE-mail: [email protected] Телефон: +380504448097 ЄДРПОУ:23521345Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми зберігання енергії
Ім'я:Сидор Катерина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536758722 Факс:+380536758722ЄДРПОУ:31700972Оголошено23 лип. 14:26
Прийом пропозицій23 лип. 14:26 – 31 лип. 13:00Очікувана вартість4 201 957,16 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-001871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаземлення переносне ЗПП-15-1/3-25
Ім'я:Антоніна ЗахаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380688735900 Веб сайт: ЄДРПОУ:43868611Очікувана вартість4 047,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-009281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодуль LА-20
Очікувана вартість99 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротехнічне обладнання
Ім'я:Мельник Олег ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380332722384 Факс:+380332730300ЄДРПОУ:34745031Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні товари
Ім'я:Добровольська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979008836 ЄДРПОУ:02224070Очікувана вартість2 974,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-000440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектротехнічне приладдя (заземлення переносне)
Ім'я:Заяць Наталія МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322261980 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081195Оголошено6 лип. 09:15
Прийом пропозицій6 лип. 09:15 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість576 700,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-001169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротехнічне обдаднання
Ім'я:Морозюк Оксана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332722384 Факс:+380332730300ЄДРПОУ:34745031Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-000944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБокс монтажний
Ім'я:Михайлов Владислав ВолодимировE-mail: [email protected] Телефон: 05425659379 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено29 черв. 09:43
Прийом пропозицій29 черв. 09:43 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-002952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиспорядження для фехтування, за ДК 021:2015 — 31730000-2 (Електротехнічне обладнання)
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість65 179,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-010549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротехнічне приладдя
Очікувана вартість8 326,14 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-011395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасіб активного захисту автоматизованих систем "Delta-7"
Оголошено15 черв. 16:20
Прийом пропозицій19 черв. 10:00 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість984 533,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-006035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми зберігання енергії
Ім'я:Темірова Марія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536758731 ЄДРПОУ:31700972Оголошено15 черв. 13:19
Прийом пропозицій15 черв. 13:19 – 23 черв. 13:00Очікувана вартість5 045 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-007819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВвід трансформаторний
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено11 черв. 14:06
Прийом пропозицій11 черв. 14:06 – 22 черв. 09:00Очікувана вартість5 317 440,00 грн
без ПДВЗавершена