Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31730000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-000890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект резервного живлення
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено2 вер. 09:27
Прийом пропозицій2 вер. 09:27 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комплект навчального електротехнічного обладнання»
Оголошено31 серп. 21:46
Прийом пропозицій31 серп. 21:46 – 8 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-31-012746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямималошумний підсилювач L-діапазону
Ім'я:Ромакін Михайло АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380440000000 ЄДРПОУ:33240845Оголошено31 серп. 19:31
Прийом пропозицій31 серп. 19:31 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторний стенд з систем електропостачання та захисту закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility
Ім'я:Довга Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380617077374 Факс:+380617077371ЄДРПОУ:02549204Оголошено28 серп. 14:43
Прийом пропозицій28 серп. 14:43 – 7 вер. 14:45 -
ID: UA-2026-08-28-007683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектувальні вироби для ремонту невиробничого обладнання: процесорні модулі
Оголошено28 серп. 14:36
Прийом пропозицій28 серп. 14:36 – 5 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-27-013465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Модуль нагріву за кодом ДК 021:2015 - 31730000-2 - Електротехнічне обладнання»
Ім'я:Святослав ЦимбрилаE-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070987Оголошено27 серп. 23:31
Прийом пропозицій27 серп. 23:31 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки живлення в асортименті
Оголошено27 серп. 13:33
Прийом пропозицій27 серп. 13:33 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-003720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект контура заземлення або еквівалент.
Оголошено26 серп. 11:16
Прийом пропозицій26 серп. 11:16 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-005604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби технічного захисту інформації
Оголошено25 серп. 12:34
Прийом пропозицій25 серп. 12:34 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-004232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби технічного захисту інформації
Оголошено25 серп. 11:39
Прийом пропозицій25 серп. 11:39 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-000901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтабілізатор напруги симісторний
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено19 серп. 09:28
Прийом пропозицій28 серп. 19:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-001624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиGSM-контролер (ДК 021:2015:31730000-2 Електротехнічне обладнання)
Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітлодіодний модуль, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
Очікувана вартість280 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВібростолік круглий зубочехнічний JG-201
Очікувана вартість1 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротехнічне обладнання
Ім'я:Сорока Сергій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380312224787 Факс:+380312227706ЄДРПОУ:32216036Очікувана вартість740,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтабілізатор ЕЛЕКС АМПЕР 12-1/50 y2.0 . Код ДК 021:2015 31730000-2
Очікувана вартість78 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСервоперетворювач постійного струму XDC-210-12-2
Очікувана вартість30 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротехнічне обладнання
Ім'я:Москаленко Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380666302468 ЄДРПОУ:39292239Очікувана вартість2 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 31730000-2 Електротехнічне обладнання
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтабілізатор напруги
Ім'я:Савченко Іван ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:+380457142004ЄДРПОУ:08363908Очікувана вартість34 155,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro