Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31720000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-006526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШиномонтажне обладнання
Оголошено2 вер. 13:24
Прийом пропозицій8 вер. 15:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШиномонтажний комплекс
Оголошено2 вер. 11:17
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями3D стенд для регулювання кутів установки коліс для навчального процесу
Оголошено31 серп. 16:06
Прийом пропозицій31 серп. 16:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість558 333,33 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів4 дн. 23 г. 43 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-009133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектромеханічне обладнання
Оголошено31 серп. 16:11
Прийом пропозицій31 серп. 16:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми автоматичного відчинення вікон - ДК 021:2015 – 31720000-9 – «Електромеханічне обладнання»
Ім'я:Федорищев Артем ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:+380442719216ЄДРПОУ:40108583Оголошено31 серп. 14:48
Прийом пропозицій31 серп. 14:48 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтенд розвал-сходження (3-D, 2-х камерний)
Оголошено31 серп. 14:15
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект вантажного шиномонтажу
Оголошено29 серп. 12:33
Прийом пропозицій4 вер. 18:00 – 9 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-001161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтенд для випробувань генераторів і стартерів 12-24 В Banchetto Inverter Spin
Оголошено28 серп. 09:43
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектромеханічне обладнання
Оголошено27 серп. 17:27
Прийом пропозицій27 серп. 17:27 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість259 158,33 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів23 г. 43 хв.
-
ID: UA-2026-08-27-009393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБалансувальний стенд автомат з LCD дисплеєм
Оголошено27 серп. 15:23
Прийом пропозицій2 вер. 15:20 – 5 вер. 15:20 -
ID: UA-2026-08-27-003617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 31720000-9 (Електромеханічне обладнання)
Оголошено27 серп. 11:20
Прийом пропозицій2 вер. 11:17 – 5 вер. 11:17 -
ID: UA-2026-08-27-002346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтенд для відновлення кульових опор, рульових наконечників, стійок стабілізатора SIRIUS REANIMATOR
Оголошено27 серп. 10:31
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-012018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШиномонтажний стенд із захопленням диска 10 - 26", балансувальний верстат (вага колеса 70кг)
Оголошено26 серп. 17:05
Прийом пропозицій26 серп. 17:05 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектромеханічне обладнання (Автоматичний шиномонтажний верстат REDATS MT-26)
Оголошено26 серп. 16:12
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-006920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматика для розпашних воріт
Оголошено26 серп. 13:36
Прийом пропозицій26 серп. 13:36 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-000042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШафа для заряджання АКБ на 6 од. BCRL0601
Оголошено24 серп. 07:09
Прийом пропозицій28 серп. 11:00 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-012425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан електромагнітний 18 шт
Очікувана вартість39 420,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 31720000-9 Електромеханічне обладнання
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагнітна мішалка з підігрівом.
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект з робототехніки Robo KIT «Основи робототехніки» на 4 учня
Очікувана вартість13 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro