Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31711500-8»
-
ID: UA-2026-08-15-000374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для виготовлення фасадної вивіски
Ім'я:Чорноморець Владислава ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0981188358 ЄДРПОУ:02216537Очікувана вартість4 085,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиперетворювачі частоти
Очікувана вартість48 099,19 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-564_31710000-6 Електронне обладнання (Обладнання та модулі систем автоматики)
Оголошено23 лип. 13:25
Прийом пропозицій23 лип. 13:25 – 6 серп. 15:00Очікувана вартість1 415 375,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-20-008937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипотенціометр повзунковий для пульта Avolites
Очікувана вартість90 632,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-005275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлата блоку керування шафи ШСС-80
Ім'я:Станович Маряна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984228Очікувана вартість740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-004084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до контролерів Simatic S7
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено4 трав. 11:32
Прийом пропозицій4 трав. 11:32 – 12 трав. 12:00Очікувана вартість92 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-004150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до контролерів Simatic S7
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено17 квіт. 11:24
Прийом пропозицій17 квіт. 11:24 – 27 квіт. 12:00Очікувана вартість125 664,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-19-006274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРадіоелектронні комплектуючі для забезпечення ремонту електронного обладнання трамвайних вагонів усіх типів
Оголошено19 бер. 12:22
Прийом пропозицій19 бер. 12:22 – 27 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість284 039,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-09-009998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини електронних блоків
Очікувана вартість17 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-009367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-264_31710000-6 Електронне обладнання (Плати, модулі та частини електронних блоків)
Оголошено4 бер. 14:33
Прийом пропозицій4 бер. 14:33 – 16 бер. 12:00Очікувана вартість2 467 656,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-23-003915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до контролерів Simatic S7
Оголошено23 лют. 11:16
Прийом пропозицій23 лют. 11:16 – 3 бер. 12:00Очікувана вартість79 081,74 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-19-009826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезистор, термозапобіжник, світлодіод, мікросхема, варистор, перетворювач
Ім'я:Костюк Василь ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено19 груд. 2025 12:54
Прийом пропозицій19 груд. 2025 12:54 – 5 січ. 10:00Очікувана вартість145 966,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-08-006873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31710000-6-Електронне обладнання (Електрод розпалу ,Бронепровід електрода розпалу)
Очікувана вартість7 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-28-015711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпоненти для комутації, захисту та експлуатації електричних схем дослідних макетів і прототипів
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено28 лист. 2025 19:47
Прийом пропозицій28 лист. 2025 19:47 – 6 груд. 2025 20:00Очікувана вартість19 184,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-24-011397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелектронний блок керування коробки передач 29545538
Ім'я:Оробчук Галина ЙосипівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355221806 Факс:+380355221264ЄДРПОУ:03353319Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-04-014892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 31710000-6 - Електронне обладнання (Запасні частини до систем керування тяговим двигуном тролейбуса)
Ім'я:Альона ДобровольськаE-mail: [email protected] Телефон: +380679068593 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328675Оголошено4 лист. 2025 16:43
Прийом пропозицій4 лист. 2025 16:43 – 12 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 914 018,19 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-27-007709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронні компоненти, елементи електричних схем
Ім'я:Бізяєв Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442777915 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено27 серп. 2025 14:33
Прийом пропозицій27 серп. 2025 14:33 – 4 вер. 2025 15:00Очікувана вартість159 411,68 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-25-005775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМВ.9981 Змінний світлодіодний блок 1 Вт, для мікроскопів серії MicroBlue, EUROMEX
Очікувана вартість15 459,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-10-001190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення 240W 24V IP31, Блок живлення AVT 24V IP20 - 200W (ДК 021:2015 31710000-6 Електронне обладнання)
Очікувана вартість3 233,93 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-13-006233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини електронних блоків (плата ліхтаря) для встановлення на транспортні засоби - 31710000-6 Електронне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro