Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31711440-9»
-
ID: UA-2026-08-31-006769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали та запасні частини до атомно-абсорбційного спектрофотометра Thermo Fisher Scientific модель - ІСЕ 3300
Оголошено31 серп. 14:31
Прийом пропозицій31 серп. 14:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2024-08-28-008455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубки забору рідини з датчиком до біохімічного аналізатора Chemray 240 (код за ДК 021:2015: 31710000-6 - Електронне обладнання; 31711440-9 - Приймально-підсилювальні лампи та трубки)
Ім'я:Тетяна СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380660603785, +380532609547 ЄДРПОУ:01999106Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-04-25-008613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвертор ДС 12V-220
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-24-009349-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронне обладнання
Ім'я:Місюра Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442841543 Факс:+380442841490ЄДРПОУ:42258617Очікувана вартість29 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-11-005875-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюУГПГФ 20Т-087 Детектори, датчики, перетворювачі, чутливі елементи в асортименті. 31710000-6 – Електронне обладнання Ізоляційне приладдя за ДК021:2015 Єдиного закупівельного словника (Лот 1 - ДК 021:2015 31710000-6 – Електронне обладнання (Фотоелектронні помножувачі); Лот 2 - ДК 021:2015
31710000-6 – Електронне обладнання (Детектори (лічильники) повільних нейтронів); Лот 3 - ДК 021:2015 31710000-6 – Електронне обладнання (Тензоперетворювач); Лот 4 - ДК 021:2015 31710000-6 – Електронне обладнання (Сфера п`єзокерамічна)) Ім'я:Оксана ПідгайкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577019785,+380577019789 ЄДРПОУ:21236681Оголошено11 груд. 2020 11:51
Прийом пропозицій11 груд. 2020 11:51 – 14 січ. 2021 15:00Очікувана вартість1 413 174,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2017-11-07-002319-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro