Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31711150-9»
-
ID: UA-2026-08-31-006143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронне обладнання
Оголошено31 серп. 14:04
Прийом пропозицій31 серп. 14:04 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-21-010736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричний конденсатор
Очікувана вартість117,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонденсатор
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонденсаторні батареї та регулятори реактивної потужності
Оголошено21 серп. 11:28
Прийом пропозицій21 серп. 11:28 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість191 205,90 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-19-007993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонденсатори
Очікувана вартість2 558,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронне обладнання
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено11 серп. 12:08
Прийом пропозицій11 серп. 12:08 – 19 серп. 15:00Очікувана вартість599 350,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-006489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні конденсатори
Оголошено29 лип. 14:09
Прийом пропозицій29 лип. 14:09 – 6 серп. 09:00Очікувана вартість121 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок діода і резистора, блок контрольний БК-75
Оголошено15 лип. 12:05
Прийом пропозицій15 лип. 12:05 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість93 540,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-001478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-493_31710000-6 Електронне обладнання (Електронні компоненти до електронних схем)
Оголошено10 лип. 10:03
Прийом пропозицій10 лип. 10:03 – 29 лип. 15:00Очікувана вартість99 411,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-003215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 31710000-6 – Електронне обладнання (Конденсатор електролітичний 220μf 400v 25*40мм, конденсатор електролітичний ЕСАР 22μf 400v 13*26мм, конденсатор електролітичний ЕСАР 47μf 35v 5*11мм, конденсатор електролітичний ввідний ЕСАР 100μf 450v 18*35мм, конденсатор електролітичний 10μf 400v
13*8мм, конденсатор пусковий CBB-61 1,5mkf - 450VAC клеми – 31711150-9, діодний міст GBU610, діодний міст 2А 1000В ABS210 – 31712340-5, запобіжник зі скла: 3х10мм FUSE 1.5A 250V. Виводи: аксіальні – 31711100-3, мікросхема DK125 DK 125 DIP8 – 31710000-6) Ім'я:Лисенко Валерія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість14 133,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонденсатор розподільника
Очікувана вартість70,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонденсатор 4 мкф; Конденсатор 8 мкф; (31711150-9); код ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнання
Ім'я:Ніна Василівна ЖемчужниковаE-mail: [email protected] Телефон: +380486860200 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982212Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-005965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткове приладдя в асортименті для забезпечення капітально-відновлювального ремонту трамвайних вагонів TRAM 2000M (№ 433,434)
Очікувана вартість49 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-004364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля31710000-6 Електронне обладнання (Номенклатура 31711150-9 Електричні конденсатори) (Конденсатори)
Ім'я:012 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380996887398 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено15 черв. 11:52
Прийом пропозицій19 черв. 16:00 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість900 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-003364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні конденсатори
Оголошено10 черв. 10:55
Прийом пропозицій10 черв. 10:55 – 22 черв. 09:00Очікувана вартість1 179 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-002999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезистори, мікросхеми, конденсатори
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено10 черв. 10:44
Прийом пропозицій10 черв. 10:44 – 18 черв. 08:00Очікувана вартість110 939,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-014371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонденсатори
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено9 черв. 19:16
Прийом пропозицій15 черв. 16:00 – 22 черв. 15:00Очікувана вартість5 961 950,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-013836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок діода і резистора БДР (БДР-М) код ДК 021:2015 -31710000-6 Електронне обладнання
Оголошено8 черв. 22:42
Прийом пропозицій8 черв. 22:42 – 29 черв. 12:00Очікувана вартість62 100,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-012683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДодаткове приладдя в асортименті для забезпечення капітально-відновлювального ремонту трамвайних вагонів TRAM 2000M (№ 433,434)
Оголошено1 черв. 20:39
Прийом пропозицій1 черв. 20:39 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість49 835,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-28-008714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки конденсаторів та блоки захисні
Оголошено28 трав. 14:56
Прийом пропозицій28 трав. 14:56 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість613 800,00 грн
без ПДВЗавершена