Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31711000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-008291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31710000-6 Електронне обладнання (Процесор та системний блок живлення для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 вер. 14:32
Прийом пропозицій2 вер. 14:32 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали та запасні частини до атомно-абсорбційного спектрофотометра Thermo Fisher Scientific модель - ІСЕ 3300
Оголошено31 серп. 14:31
Прийом пропозицій31 серп. 14:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронне обладнання
Оголошено31 серп. 14:04
Прийом пропозицій31 серп. 14:04 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-002646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтролер вбудований
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено31 серп. 11:12
Прийом пропозицій31 серп. 11:12 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-30-000262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезистори код ДК 021:2015 - 31710000-6 Електронне обладнання
Оголошено30 серп. 12:56
Прийом пропозицій30 серп. 12:56 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-008732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронне обладнання (комплект обладнання для дослідження)
Оголошено28 серп. 15:43
Прийом пропозицій28 серп. 15:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагнетрони
Оголошено28 серп. 11:14
Прийом пропозицій28 серп. 11:14 – 5 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-27-006325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для перетворювача частоти 315 kW Schneider Electric
Оголошено27 серп. 13:30
Прийом пропозицій27 серп. 13:30 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-004287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-720_31710000-6 Електронне обладнання (Електронне обладнання до паливороздавальних колонок)
Оголошено25 серп. 11:35
Прийом пропозицій25 серп. 11:35 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелектроди 3 мм 2,5 кг
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість1 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди
Очікувана вартість315,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди
Очікувана вартість744,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди
Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди
Очікувана вартість230,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелектроди
Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди
Очікувана вартість930,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди
Очікувана вартість2 081,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигодиник Optimum Time
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле проміжне РП-23 (220В)
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди (за кодом ДК 021-2015(CPV): 31710000-6 - Електронне обладнання)
Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro