Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31700000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-013345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектронне обладнання
Оголошено2 вер. 17:43
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенераторна лампа ГИ-19Б
Оголошено2 вер. 16:47
Прийом пропозицій2 вер. 16:47 – 21 вер. 16:45 -
ID: UA-2026-09-02-009840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа віддаленого керування перетворювачем частоти середньої напруги (CC-LV-230-0006-54-УХЛ4) для перетворювача частоти TWERDMFC2000
Оголошено2 вер. 15:21
Прийом пропозицій2 вер. 15:21 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31710000-6 Електронне обладнання (Процесор та системний блок живлення для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 вер. 14:32
Прийом пропозицій2 вер. 14:32 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-007673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлата розподілу живлення Aocoda PDB400 8S 400А
Оголошено2 вер. 14:12
Прийом пропозицій2 вер. 14:12 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБлок живлення
Оголошено2 вер. 13:32
Прийом пропозицій14 вер. 00:00 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШиномонтажне обладнання
Оголошено2 вер. 13:24
Прийом пропозицій8 вер. 15:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювачі частоти
Оголошено2 вер. 12:01
Прийом пропозицій2 вер. 12:01 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-003694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШиномонтажний комплекс
Оголошено2 вер. 11:17
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект резервного живлення
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено2 вер. 09:27
Прийом пропозицій2 вер. 09:27 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПольотний контролер
Оголошено1 вер. 17:15
Прийом пропозицій5 вер. 17:12 – 9 вер. 17:12 -
ID: UA-2026-08-31-013322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комплект навчального електротехнічного обладнання»
Оголошено31 серп. 21:46
Прийом пропозицій31 серп. 21:46 – 8 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-31-012746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямималошумний підсилювач L-діапазону
Ім'я:Ромакін Михайло АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380440000000 ЄДРПОУ:33240845Оголошено31 серп. 19:31
Прийом пропозицій31 серп. 19:31 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля підкладок КЦТ 111 для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено31 серп. 19:14
Прийом пропозицій31 серп. 19:14 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛабораторний блок живлення
Оголошено31 серп. 17:39
Прийом пропозицій4 вер. 19:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями3D стенд для регулювання кутів установки коліс для навчального процесу
Оголошено31 серп. 16:06
Прийом пропозицій31 серп. 16:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектромеханічне обладнання
Оголошено31 серп. 16:11
Прийом пропозицій31 серп. 16:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистеми автоматичного відчинення вікон - ДК 021:2015 – 31720000-9 – «Електромеханічне обладнання»
Ім'я:Федорищев Артем ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:+380442719216ЄДРПОУ:40108583Оголошено31 серп. 14:48
Прийом пропозицій31 серп. 14:48 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали та запасні частини до атомно-абсорбційного спектрофотометра Thermo Fisher Scientific модель - ІСЕ 3300
Оголошено31 серп. 14:31
Прийом пропозицій31 серп. 14:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтенд розвал-сходження (3-D, 2-х камерний)
Оголошено31 серп. 14:15
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення