Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31682540-7»
-
ID: UA-2026-08-20-013081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання керуючого пристрою для тягових підстанцій й комплект складових частин обладнання запасних модулів для заміни керуючого пристрою ТМ-322 системи телекерування
Оголошено20 серп. 17:28
Прийом пропозицій20 серп. 17:28 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 134 139,84 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-011001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання керуючого пристрою для тягових підстанцій й комплект складових частин обладнання запасних модулів для заміни керуючого пристрою ТМ-322 системи телекерування
Оголошено3 серп. 17:20
Прийом пропозицій3 серп. 17:20 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 134 139,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-06-005228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматичний вимикач 3P 500A (50кА, (0.7-1)In/(5-10)In) NBS-TMD 630/3S
Очікувана вартість15 667,19 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-007806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання Блоки резервного живлення лічильників
Ім'я:Денисов Антон ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442491059 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено16 бер. 14:08
Прийом пропозицій16 бер. 14:08 – 24 бер. 20:00Очікувана вартість112 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-004962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для впровадження ІІІ рівня АСКОЕ на ТП-10/0,4; Матеріали для облаштування балансового обліку на вводах РУ-0,4кВ ТП-10/0,4 (Інвестиційна програма АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» 2026 р., 2 розділ п. 2.1.2.2; п. 2.1.4.5)
Ім'я:Гринішин Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380432659576 ЄДРПОУ:00130694Оголошено24 лют. 11:41
Прийом пропозицій24 лют. 11:41 – 4 бер. 09:00Очікувана вартість6 121 681,85 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-21-012856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 – електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (31682540-7 – устаткування для підстанцій)
Ім'я:Переверзєва Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972708625 ЄДРПОУ:03328379Оголошено21 січ. 14:57
Прийом пропозицій21 січ. 14:57 – 29 січ. 14:55Очікувана вартість1 197 333,32 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-12-003898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання керуючого пристрою й складові частини обладнання запасних модулів тягових підстанцій для оновлення диспетчеризації об’єктів енергогосподарства підприємства
Оголошено12 січ. 12:14
Прийом пропозицій12 січ. 12:14 – 20 січ. 10:00Очікувана вартість1 261 900,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-09-012815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання керуючого пристрою, запасні модулі й складові частини технічного обліку споживання електроенергії системи телекерування та моніторингу тягових підстанцій для оновлення диспетчеризації об’єктів енергогосподарства підприємства
Оголошено9 вер. 2025 16:38
Прийом пропозицій9 вер. 2025 16:38 – 17 вер. 2025 10:00Очікувана вартість1 619 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-13-006395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 – електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (31682540-7 – устаткування для підстанцій)
Ім'я:Переверзєва Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972708625 ЄДРПОУ:03328379Оголошено13 черв. 2025 13:00
Прийом пропозицій13 черв. 2025 13:00 – 22 черв. 2025 13:02Очікувана вартість582 666,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-03-03-009700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання керуючого пристрою та запасні комплектуючі системи телекерування тягових підстанцій для оновлення диспетчеризації об’єктів енергогосподарства підприємства
Оголошено3 бер. 2025 15:42
Прийом пропозицій3 бер. 2025 15:42 – 11 бер. 2025 10:00Очікувана вартість1 237 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-26-001073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для впровадження ІІІ рівня АСКОЕ на ТП-10/0,4; Матеріали для облаштування балансового обліку на вводах РУ-0,4кВ ТП-10/0,4 (Інвестиційна програма АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» 2025 р., 2 розділ п. 2.1.2.2.2; п. 2.1.2.2.3; п. 2.1.2.2.4; п.2.1.2.2.5, п. 2.1.4.6)
Ім'я:Гринішин Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380432659576 ЄДРПОУ:00130694Оголошено26 лют. 2025 09:27
Прийом пропозицій26 лют. 2025 09:27 – 6 бер. 2025 09:00Очікувана вартість3 293 522,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-09-18-004382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 31680000-6 - Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Шина алюмінієва електротехнічна )
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Очікувана вартість92 736,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-30-009583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа керування насоса відкачування фільтрату
Очікувана вартість49 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-26-006702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа керування насоса
Очікувана вартість49 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-26-005199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Стержень (31682540-7 Устаткування для підстанцій), Наконечник уземлювач (31682540-7 Устаткування для підстанцій), З'єднувач до шпильки заземлення (31682540-7 Устаткування для підстанцій), Елемент відокремлювання
(31682540-7 Устаткування для підстанцій), Хрестовий з'єднувач (31682540-7 Устаткування для підстанцій), Насадка (31682540-7 Устаткування для підстанцій), Смуга оцинкована (31682540-7 Устаткування для підстанцій), Бандаж антикорозійний (31682540-7 Устаткування для підстанцій)) Очікувана вартість17 105,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-30-009409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання керуючого пристрою та запасні комплектуючі системи телекерування тягових підстанцій для оновлення диспетчеризації об’єктів енергогосподарства підприємства
Оголошено30 трав. 2024 16:18
Прийом пропозицій30 трав. 2024 16:18 – 7 черв. 2024 10:00Очікувана вартість1 251 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-08-14-013031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагнітофугальний двигун для ремонту тягових підстанцій
Оголошено14 серп. 2023 15:03
Прийом пропозицій14 серп. 2023 15:03 – 22 серп. 2023 10:00Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-05-25-007340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтанція управління та захисту ТК112-Н1-ОП/2
Очікувана вартість17 421,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-05-10-015054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання( Станція керування насосом Каскад-К 5-20 А)
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-15-002647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс телекерування тягових підстанцій для оновлення диспетчеризації об’єктів енергогосподарства підприємства
Оголошено15 бер. 2023 10:39
Прийом пропозицій15 бер. 2023 10:39 – 23 бер. 2023 10:00Очікувана вартість1 364 000,00 грн
з ПДВЗавершена