Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31682500-5»
-
ID: UA-2026-08-31-002989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПристрій резервного електроживлення
Оголошено31 серп. 11:26
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема безперебійного живлення та накопичення енергії для забезпечення енергетичної стійкості закладу освіти
Оголошено28 серп. 15:46
Прийом пропозицій28 серп. 15:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-001020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядні станції Oukitel P2001E Plus – 2 шт.
Ім'я:Зінченко Анатолій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380632485233 ЄДРПОУ:04411183Очікувана вартість97 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема зберігання електричної енергії
Ім'я:Світлана Володимирівна РиковськаE-mail: [email protected] Телефон: +380984326342 ЄДРПОУ:02544997Оголошено24 серп. 10:10
Прийом пропозицій24 серп. 10:10 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість2 250 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-013081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання керуючого пристрою для тягових підстанцій й комплект складових частин обладнання запасних модулів для заміни керуючого пристрою ТМ-322 системи телекерування
Оголошено20 серп. 17:28
Прийом пропозицій20 серп. 17:28 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 134 139,84 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-013640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект обладнання для забезпечення аварійного живлення (з монтажем та пусконалагодженням) (код за ДК 021:2015 - 31680000-6 - Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)
Оголошено18 серп. 22:11
Прийом пропозицій18 серп. 22:11 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість833 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-003944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Блок живлення (запасна частина до автоматичної системи управління пожежогасіння панелей керування))
Оголошено11 серп. 11:28
Прийом пропозицій11 серп. 11:28 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість257 162,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-000090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Блоки живлення)
Оголошено11 серп. 07:45
Прийом пропозицій11 серп. 07:45 – 19 серп. 11:00Очікувана вартість6 702,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-011201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрифазна високовольтна гібридна електростанція (в комплекті) ДК 021:2015: код «31680000-6» - «Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання» («31682510-8» - «Системи аварійного живлення»)
Оголошено10 серп. 17:23
Прийом пропозицій10 серп. 17:23 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 795 150,00 EUR
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-010044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для автоматизованого запуску (зупинки) дизельної електростанції з монтажем та пусконалагодженням
Ім'я:Момот Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380672689436 Факс:+380676720102ЄДРПОУ:26598420Оголошено4 серп. 15:57
Прийом пропозицій4 серп. 15:57 – 12 серп. 15:59Очікувана вартість141 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-011001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання керуючого пристрою для тягових підстанцій й комплект складових частин обладнання запасних модулів для заміни керуючого пристрою ТМ-322 системи телекерування
Оголошено3 серп. 17:20
Прийом пропозицій3 серп. 17:20 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 134 139,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-004412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжерела аварійного живлення
Ім'я:Верига Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380434122379 Факс:+380434122379ЄДРПОУ:07794629Очікувана вартість31 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Очікувана вартість336 112,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжерело безперебійного живлення для роутерів Marsriva DC UPS KP3 3xDC+USB OUT 5V/9V/12V, 2A/18W
Очікувана вартість7 995,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи12V MD1620 male конектор живлення "папа" ДК 021:2015 31682530-4 (З’єднувачі та затискачі)
Ім'я:Гринишена Галина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380435721261 Факс:+380435721261ЄДРПОУ:44048130Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-012064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрифазна високовольтна гібридна електростанція (в комплекті) ДК 021:2015: код «31680000-6» - «Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання» («31682510-8» - «Системи аварійного живлення»)
Оголошено28 лип. 18:18
Прийом пропозицій28 лип. 18:18 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 795 150,00 EUR
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-003178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання Станції зарядні портативні
Оголошено28 лип. 11:06
Прийом пропозицій28 лип. 11:06 – 10 серп. 20:00Очікувана вартість99 312,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-010699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання Система живлення
Ім'я:Войтко Яна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442493134 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено23 лип. 16:25
Прийом пропозицій23 лип. 16:25 – 31 лип. 20:00Очікувана вартість612 160,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-003161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Очікувана вартість1 962 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для забезпечення аварійного живлення
Ім'я:Ільченко Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380457451271 ЄДРПОУ:04054984Оголошено30 черв. 18:11
Прийом пропозицій30 черв. 18:11 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість875 000,00 грн
з ПДВЗавершена