Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31682220-8»
-
ID: UA-2026-08-31-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Оголошено31 серп. 13:40
Прийом пропозицій31 серп. 13:40 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимікшерний пульт
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшерний пульт, мікрофонна стійка
Очікувана вартість15 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшувальні пульти
Очікувана вартість29 232,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМузичне обладнання(Мікшерний пуль 6 моно, 3 стерео, 3-х пол.)
Очікувана вартість25 236,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-005191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікшувальний пульт
Оголошено23 лип. 12:36
Прийом пропозицій23 лип. 12:36 – 31 лип. 14:00Очікувана вартість86 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-18-000558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (звукове обладнання - мікшерний пульт в комплекті)
Очікувана вартість83 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31682220-8 мікшувальні пульти
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість8 883,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-001880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшерний пульт
Ім'я:Олександр КудраE-mail: [email protected] Телефон: +380462941109, +380462941171, +380678940104 Веб сайт: ЄДРПОУ:02125674Очікувана вартість21 536,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-008317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшерний пульт SOUNDCRAFT Ui-16
Ім'я:Валентина ЛебедєваE-mail: [email protected] Телефон: +380473727571 Веб сайт: ЄДРПОУ:04410835Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання обладнання (мікшерний пульт 4all Audio)
Очікувана вартість12 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-004698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшувальні пульти
Очікувана вартість18 499,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-000640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітловий прилад,пульт управління світловими приладами
Ім'я:Кривдик Наталія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686463240 Факс:+380385329367ЄДРПОУ:04402729Очікувана вартість22 215,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-011513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшерний пульт
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-001012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшерний пульт (ДК 021:2015 – 31680000-6 — Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)
Ім'я:Олександр ЖуравльовE-mail: [email protected] Телефон: +380950575430 Веб сайт: ЄДРПОУ:42603188Очікувана вартість18 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-010894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшерний пульт Behringer X32 Compact
Очікувана вартість87 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-007953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПульт мікшерний
Очікувана вартість36 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-008547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПульт управління світлом ChamSys MagicQ Mini Connect
Очікувана вартість71 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-001357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифровий мікшерний пульт Behringer WING Compact (або еквівалент) за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Оголошено29 квіт. 09:45
Прийом пропозицій29 квіт. 09:45 – 7 трав. 08:00Очікувана вартість140 593,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-09-012292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшерний пульт для Львівського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro