Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31682210-5»
-
ID: UA-2026-08-28-007317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматика «KROS»
Оголошено28 серп. 14:24
Прийом пропозицій28 серп. 14:24 – 11 вер. 12:00 -
ID: UA-2024-06-12-011111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Пункти контрольно-вимірювальні різні)
Ім'я:Кириленко Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380955676186 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено12 черв. 2024 16:24
Прийом пропозицій12 черв. 2024 16:24 – 8 лип. 2024 12:00 -
ID: UA-2026-08-14-003245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматика «KROS»
Оголошено14 серп. 11:04
Прийом пропозицій14 серп. 11:04 – 24 серп. 12:00Очікувана вартість265 327,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-008812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторне обладнання
Ім'я:Андрієвський Володимир ЗахаровичE-mail: [email protected] Телефон: +380504448097 ЄДРПОУ:23521345Очікувана вартість51 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматика тиску
Очікувана вартість347,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект пристроїв для декарбонізації будівельного сектору та систем енергозабезпечення з використанням технології цифрових двійників
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено22 лип. 16:40
Прийом пропозицій22 лип. 16:40 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість103 333,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-004342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31682210-5 Вимірювальне та контрольне обладнання (Тахометр)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 Веб сайт: ЄДРПОУ:02568182Очікувана вартість32 310,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗІП до персонального монітора контролю забрудненості, ІРМ9Х
Оголошено1 лип. 16:55
Прийом пропозицій1 лип. 16:55 – 19 серп. 11:00Очікувана вартість30 595 374,18 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-22-003037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтролер світлового обладнання (Код 31680000-6 - Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-012546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне приладдя
Ім'я:Крайник Ірина ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 Веб сайт: ЄДРПОУ:20055078Оголошено17 черв. 16:30
Прийом пропозицій17 черв. 16:30 – 26 черв. 08:00Очікувана вартість265 477,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-008088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-011918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 – 31680000-6 – електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (покажчик напруги УВН-Пошук-3.3АМ)
Ім'я:Теплицька Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380500100515 Факс:+380617876496ЄДРПОУ:03328379Оголошено26 трав. 15:53
Прийом пропозицій26 трав. 15:53 – 3 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 520,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-005835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиврізна зарядка та контролер заряду
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість24 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-013535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок керування котлом
Очікувана вартість3 201,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-009905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання Пристрій тестування акумуляторних батарей
Ім'я:Денисов Антон ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442491059 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено14 трав. 14:56
Прийом пропозицій14 трав. 14:56 – 26 трав. 20:00Очікувана вартість475 150,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-009521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛогер СО₂, вологості, температури
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-002405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Очікувана вартість15 005,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-007097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТестери та заземлення
Ім'я:Михальчук Сергій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 квіт. 14:00
Прийом пропозицій29 квіт. 14:00 – 12 трав. 10:00Очікувана вартість242 686,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-005962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимірювальне та контрольне обладнання
Очікувана вартість646,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-008390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічний тонометр
Очікувана вартість11 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro