Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31682100-1»

  • ID: UA-2026-08-25-009134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричний корпус

    Ім'я:
    Соколов Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322392367 ЄДРПОУ:
    00131587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:03

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:03 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    335 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-05-002498-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ящик DOT-3,1 В НІК

    Ім'я:
    Музика Петро-Василь Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322612831 Факс:
    +380322999122
    ЄДРПОУ:
    04013927
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    378,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-008266-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Ящик обліку ЯУР)

    Ім'я:
    Картавий Ігор Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:
    +380544891631
    ЄДРПОУ:
    04389035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-005644-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сушильна шафа

    Ім'я:
    Солонецький Олексій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504023368 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 13:33

    Прийом пропозицій
    22 лип. 13:33 – 30 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    40 500,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-16-006615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шафа АВР 250А

    Ім'я:
    Лисиця Лариса Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679732313 ЄДРПОУ:
    14321736
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 14:28

    Прийом пропозицій
    16 лип. 14:28 – 24 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    26 191,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-16-006489-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа 3-ф ВШО ДОТ

    Ім'я:
    Лисейко Богдан Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973877366 Факс:
    +380323632098
    ЄДРПОУ:
    33465030
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    710,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-003952-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля товарів за ДК 021:2015 31682100-1 Електрошафи

    Ім'я:
    Андрій Баран
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673437626 ЄДРПОУ:
    21710384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 746,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-007959-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шафа АВР 250А

    Ім'я:
    Погромська Марина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501699208 ЄДРПОУ:
    14321736
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 15:03

    Прийом пропозицій
    29 черв. 15:03 – 7 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    31 430,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-23-007584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шафа управління електродвигунами через перетворювач частоти ATV6000 450 kVa 6кВт

    Ім'я:
    Марина Губар
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503661698 ЄДРПОУ:
    31557119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 13:43

    Прийом пропозицій
    23 черв. 13:43 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    296 666,67 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-17-012546-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричне приладдя

    Ім'я:
    Крайник Ірина Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 Веб сайт:
    https://tender.atc.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    20055078
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 16:30

    Прийом пропозицій
    17 черв. 16:30 – 26 черв. 08:00
    Очікувана вартість

    265 477,83 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-14-000309-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Електрошафи» Код ДК 021:2015 - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання

    Ім'я:
    Науменко Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 черв. 18:01

    Прийом пропозицій
    14 черв. 18:01 – 22 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 491 750,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-18-004185-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 31680000-6 по ДК 021:2015 - Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Піч муфельна, шафа сушильна). РПЗ - 9.294.

    Ім'я:
    Міронов Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 трав. 11:36

    Прийом пропозицій
    18 трав. 11:36 – 27 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    268 813,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-15-005728-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання - за кодом ДК 021:2015 - 31680000-6 (Корпус пластиковий РУ-0,4 кВ КТ 88.1-44КМ10 (з монтажною панеллю, замком, серцевиною та ключем), корпус пластиковий РУ-0,4 кВ КТ 108.1-55КМ10 (з монтажною панеллю, замком, серцевиною та ключем), … сальник PG 42)

    Ім'я:
    Руслан Стасюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382787872 Веб сайт:
    http://hoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22767506
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 трав. 12:03

    Прийом пропозицій
    15 трав. 12:03 – 26 трав. 12:00
    Очікувана вартість

    703 070,15 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-12-011725-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Електрошафи» Код ДК 021:2015 - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання

    Ім'я:
    Науменко Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 трав. 15:36

    Прийом пропозицій
    12 трав. 15:36 – 20 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 250 400,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-05-007467-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Компоненти живлення обладнання системи управління та захисту для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Сергій КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658511 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 трав. 13:27

    Прийом пропозицій
    5 трав. 13:27 – 14 трав. 09:00
    Очікувана вартість

    1 069 372,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-29-007981-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комплект системи ЧПК «WL-4-M» включно з електрошафою та серводвигунами верстату 6М13СН2

    Ім'я:
    Татарцов Євген Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660473099 ЄДРПОУ:
    38069493
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 квіт. 14:38

    Прийом пропозицій
    5 трав. 14:43 – 8 трав. 14:43
    Очікувана вартість

    4 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-04-22-002814-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    система ЧПК «WL-4-M» включно з електрошафою та серводвигунами верстату 6М13СН2

    Ім'я:
    Татарцов Євген Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660473099 ЄДРПОУ:
    38069493
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 квіт. 10:17

    Прийом пропозицій
    29 квіт. 10:22 – 4 трав. 14:00
    Очікувана вартість

    4 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-04-20-012290-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ц_26Т-374_31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Шафа приладова для вузлів обліку газу)

    Ім'я:
    Аліна Нестеренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665406470 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 квіт. 17:39

    Прийом пропозицій
    20 квіт. 17:39 – 29 квіт. 12:00
    Очікувана вартість

    1 001 760,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-17-007290-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    шафа ,корпус код 316800000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання

    Ім'я:
    Олена Пирогова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952382018 ЄДРПОУ:
    38429746
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 486,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-16-012994-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Електрошафи» Код ДК 021:2015 — 18440000-5 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання

    Ім'я:
    Науменко Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 квіт. 16:54

    Прийом пропозицій
    16 квіт. 16:54 – 28 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 250 400,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

1 2 3 .. 28 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro