Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31682000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Оголошено31 серп. 13:40
Прийом пропозицій31 серп. 13:40 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-002989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПристрій резервного електроживлення
Оголошено31 серп. 11:26
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема безперебійного живлення та накопичення енергії для забезпечення енергетичної стійкості закладу освіти
Оголошено28 серп. 15:46
Прийом пропозицій28 серп. 15:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматика «KROS»
Оголошено28 серп. 14:24
Прийом пропозицій28 серп. 14:24 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-000867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 - Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Оголошено26 серп. 09:22
Прийом пропозицій26 серп. 09:22 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2024-06-12-011111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Пункти контрольно-вимірювальні різні)
Ім'я:Кириленко Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380955676186 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено12 черв. 2024 16:24
Прийом пропозицій12 черв. 2024 16:24 – 8 лип. 2024 12:00 -
ID: UA-2022-02-21-002912-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПеретворювач ПТ-ЭПТ-50У2, фільтр Ф-ПТУ2, Блок Л175, блок управління БУ-ЭПТ-У2
Ім'я:Мацевко Тетяна ЙосифівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено21 лют. 2022 16:20
Прийом пропозицій25 лют. 2022 10:00 – 2 бер. 2022 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимікшерний пульт
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроматеріали для харчоблоку (електросковорода, кипятильник)
Ім'я:Віктор Анатолійович ДорошенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380974287605, +380971361006, +380687239849 ЄДРПОУ:26243734Очікувана вартість106 309,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31682000-0 Електричне приладдя
Ім'я:БОГАТИРЧУК ВЯЧЕСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: 380979470085 ЄДРПОУ:38500472Очікувана вартість4 333,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТен пральної машини, ремінь барабана, термодатчик
Очікувана вартість3 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікшерний пульт, мікрофонна стійка
Очікувана вартість15 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпора СВ 95-2
Ім'я:Панасюк Лариса ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380636792971 Факс:+380472716963ЄДРПОУ:02139185Очікувана вартість12 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-014004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектро товари
Очікувана вартість908,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричний корпус
Оголошено25 серп. 15:03
Прийом пропозицій25 серп. 15:03 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість335 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-001020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядні станції Oukitel P2001E Plus – 2 шт.
Ім'я:Зінченко Анатолій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380632485233 ЄДРПОУ:04411183Очікувана вартість97 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодовжувач, кабель, зарядний пристрій
Очікувана вартість907,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема зберігання електричної енергії
Ім'я:Світлана Володимирівна РиковськаE-mail: [email protected] Телефон: +380984326342 ЄДРПОУ:02544997Оголошено24 серп. 10:10
Прийом пропозицій24 серп. 10:10 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість2 250 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-011703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект обладнання для забезпечення аварійного живлення (з монтажем та пусконалагодженням) (код за ДК 021:2015 - 31680000-6 - Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)
Ім'я:Гурська Лілія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459539423 Факс:+380459539423ЄДРПОУ:22203206Оголошено21 серп. 23:10
Прийом пропозицій21 серп. 23:10 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість833 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-013081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання керуючого пристрою для тягових підстанцій й комплект складових частин обладнання запасних модулів для заміни керуючого пристрою ТМ-322 системи телекерування
Оголошено20 серп. 17:28
Прийом пропозицій20 серп. 17:28 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 134 139,84 грн
без ПДВПропозиції розглянуто