Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31681500-8»
-
ID: UA-2026-09-02-004003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗарядний пристрій Ultra Power UP2800-14S 2-канальний
Оголошено2 вер. 11:27
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПортативні зарядні станції для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
Оголошено1 вер. 14:15
Прийом пропозицій5 вер. 14:12 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-013859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗарядні станції
Оголошено26 серп. 20:06
Прийом пропозицій26 серп. 20:06 – 3 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-26-013690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 “31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання” (Зарядні станції)
Ім'я:Сергій КупровськийE-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108672Оголошено26 серп. 18:57
Прийом пропозицій26 серп. 18:57 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільні зарядні пристрої в комплекті
Оголошено26 серп. 12:14
Прийом пропозицій26 серп. 12:14 – 3 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-11-010800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Зарядний пристрій)
Оголошено11 серп. 16:05
Прийом пропозицій11 серп. 16:05 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-005313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій для 2х батарей ToolKitRC M8DAC AC 1200W 50A 1-8S з вбудованим блоком живлення
Очікувана вартість345 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари спеціального призначення, а саме : Пристрій зарядний Ultra Power UP600+2X600W
Очікувана вартість87 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання джерела резервного живлення (зарядна станція) згідно код ДК 021:2015 - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Ім'я:Чорна Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680084063 Веб сайт: ЄДРПОУ:40787802Очікувана вартість83 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодовжувач, кабель, зарядний пристрій
Очікувана вартість907,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання джерел резервного живлення та систем накопичування та зберігання енергії для забезпечення енергетичної стійкості закладів освіти Шосткинської міської ради Сумської області
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Оголошено21 серп. 09:22
Прийом пропозицій21 серп. 09:22 – 29 серп. 09:23Очікувана вартість2 160 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-002027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання Зарядні пристрої
Оголошено19 серп. 10:21
Прийом пропозицій19 серп. 10:21 – 27 серп. 11:00Очікувана вартість3 468,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативні зарядні станції згідно коду за ДК 021:2015 31680000-6 «Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання»
Оголошено18 серп. 16:55
Прийом пропозицій18 серп. 16:55 – 31 серп. 23:00Очікувана вартість3 461 666,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-005717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗарядні станції
Оголошено18 серп. 12:45
Прийом пропозицій18 серп. 12:45 – 26 серп. 00:01Очікувана вартість490 443,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій зарядний Ultra Power UP600 + 2X600W, у кількості 8 (вісім) штук, код ДК 021-2015: 31681500-8 «Зарядні пристрої» (1.75)
Очікувана вартість116 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (зарядна станція)
Очікувана вартість99 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій для акумулятора
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядна станція BLUETTI AC50P 700W. 504Wh
Ім'я:Дженжеруха Людмила МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472540228 Факс:+380472540151ЄДРПОУ:21368023Очікувана вартість17 979,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 “31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання” (Зарядні станції)
Ім'я:Сергій КупровськийE-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108672Оголошено13 серп. 19:14
Прийом пропозицій13 серп. 19:14 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 000 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась