Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31681410-0»
-
ID: UA-2026-09-02-003080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРубильник перекидний 630 А
Очікувана вартість6 295,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТен пральної машини, ремінь барабана, термодатчик
Очікувана вартість3 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодовжувач, кабель, зарядний пристрій
Очікувана вартість907,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки живлення
Оголошено19 серп. 10:34
Прийом пропозицій19 серп. 10:34 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість249 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-009659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелектричні матеріали
Очікувана вартість865,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротовари різні
Очікувана вартість29 610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні матеріали
Ім'я:Савченко Іван ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:+380457142004ЄДРПОУ:08363908Очікувана вартість1 682,76 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Електроди порівняння)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено29 лип. 10:17
Прийом пропозицій29 лип. 10:17 – 6 серп. 14:00Очікувана вартість23 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-010482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТрубка слюдопластова TIFSH 16,5х21,5х1000
Ім'я:Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" госE-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено23 лип. 16:17
Прийом пропозицій29 лип. 15:00 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість155 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-011315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТен водяний 2,5 квт 220В
Ім'я:Мельник Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545251251 Факс:+380545251251ЄДРПОУ:02007561Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-007682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротовари в асортименті
Очікувана вартість2 854,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Електроди порівняння)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено9 лип. 13:52
Прийом пропозицій9 лип. 13:52 – 17 лип. 14:00Очікувана вартість13 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-05-000166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ (код ДК 021:2015 -31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)
Очікувана вартість4 818,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-05-000157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ (код ДК 021:2015 -31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)
Очікувана вартість8 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-012958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні матеріали
Ім'я:Терехов Антон СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380672982149 Веб сайт: ЄДРПОУ:01118353Очікувана вартість27 744,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-011128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАноди для морського буксира
Ім'я:Башлик Лідія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487388575 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Оголошено25 трав. 15:49
Прийом пропозицій25 трав. 15:49 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 063 120,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-003275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ (код ДК 021:2015 -31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)
Очікувана вартість3 748,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-013431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні матеріали
Очікувана вартість2 326,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-010109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлемент нагріваючий
Очікувана вартість2 097,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-009881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ (код ДК 021:2015 -31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)
Очікувана вартість1 251,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro