Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31681000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-004003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗарядний пристрій Ultra Power UP2800-14S 2-канальний
Оголошено2 вер. 11:27
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПортативні зарядні станції для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
Оголошено1 вер. 14:15
Прийом пропозицій5 вер. 14:12 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 — Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Оголошено31 серп. 13:23
Прийом пропозицій31 серп. 13:23 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСинус-фільтр
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Оголошено28 серп. 14:16
Прийом пропозицій28 серп. 14:16 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗарядні станції
Оголошено26 серп. 20:06
Прийом пропозицій26 серп. 20:06 – 3 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-26-013690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 “31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання” (Зарядні станції)
Ім'я:Сергій КупровськийE-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108672Оголошено26 серп. 18:57
Прийом пропозицій26 серп. 18:57 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільні зарядні пристрої в комплекті
Оголошено26 серп. 12:14
Прийом пропозицій26 серп. 12:14 – 3 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-11-010800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Зарядний пристрій)
Оголошено11 серп. 16:05
Прийом пропозицій11 серп. 16:05 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-006432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТени
Очікувана вартість3 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладання. ТЕН 110-А 13/0,7 С 220 РИВШ 681827.1074
Очікувана вартість5 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТерморегулятор PID контролер Inkbird ITS-100vh AC100-240V
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРубильник перекидний 630 А
Очікувана вартість6 295,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисупутні товари до електричного обладнання
Очікувана вартість755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТен пральної машини, ремінь барабана, термодатчик
Очікувана вартість3 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій для 2х батарей ToolKitRC M8DAC AC 1200W 50A 1-8S з вбудованим блоком живлення
Очікувана вартість345 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект ТЕНів (31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)
Ім'я:КОВАЛЕНКО Михайло ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:05497146Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЭлектронасос для артсверловин
Очікувана вартість21 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання(31681400-7 Електричні деталі )
Очікувана вартість1 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro