Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31660000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-012517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВугільні електроди KWeld з мідним покриттям D 6,0 х 305мм, 400А (50)
Ім'я:Дмитерко Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380634713117 ЄДРПОУ:08152347Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди Моноліт ДЗ 2,5кг тубус
Ім'я:Пушкаренко Лариса ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977617695 Веб сайт: ЄДРПОУ:40216423Очікувана вартість585,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31660000-0 Вугільні електроди
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди Моноліт 3мм 2,5кг (8 шт/упаковка),електроди Моноліт 4мм 1кг ,електроди Моноліт 4мм 2,5кг
Очікувана вартість2 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди Моноліт 3мм 1кг
Очікувана вартість215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Ім'я:Підлетейчук Любов ВільгельмівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0485226404 ЄДРПОУ:45090707Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВугільні електроди
Очікувана вартість1 392,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31660000-0 вугільні електроди
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість935,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 31660000-0 – Вугільні електроди (Електроди АНО-36 MAXweld Praktik 3 мм, 2,5 кг – 31660000-0)
Очікувана вартість654,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВугільні електроди
Очікувана вартість5 683,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини відповідає коду Національного класифікатора України «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 31660000-0 «Вугільні електроди»
Оголошено10 серп. 08:32
Прийом пропозицій10 серп. 08:32 – 18 серп. 08:31Очікувана вартість88 683,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-09-000339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди
Очікувана вартість1 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКювети графітові
Очікувана вартість48 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість565,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди Моноліт 3мм 2,5кг (8 шт/упаковка)
Очікувана вартість3 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелектроди
Очікувана вартість228,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроди
Ім'я:Березова Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380634914959 ЄДРПОУ:44098705Очікувана вартість341,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальні матеріали
Очікувана вартість810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 31660000-0 – Вугільні електроди (Електроди АНО-36 MAXweld Praktik 3 мм, 2,5 кг – 31660000-0)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість3 168,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугільні вставки (ДК 021:2015: 31660000-0 Вугільні електроди)
Ім'я:Анатолій ОнуфрієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380663961082 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328907Оголошено16 лип. 08:26
Прийом пропозицій16 лип. 08:26 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 726 930,00 грн
без ПДВЗавершена