Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31651000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-008164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 31650000-7 Ізоляційне приладдя (Ізоляційна стрічка)
Оголошено1 вер. 15:20
Прийом пропозицій7 вер. 12:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзоляційне приладдя
Оголошено27 серп. 10:58
Прийом пропозицій27 серп. 10:58 – 4 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-002942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31651000-4 Електроізоляційна стрічка
Очікувана вартість124,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзоляційна стрічка 25м х 17мм х 0,14мм
Очікувана вартість120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиізострічка ПВХ
Очікувана вартість5 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзострічка
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиметеріали для ремонту електромережі
Очікувана вартість193,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзоляційна стрічка
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість65,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзострічка
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзострічка
Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзоляційне приладдя
Очікувана вартість1 027,01 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзоляційне приладдя
Очікувана вартість674,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІзоляційна стрічка 20м. за кодом ДК 021-2015 31651000-4
Оголошено20 серп. 13:54
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 553,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-008173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзострічка ПВХ 18мм*20мм (ДК 021:2015 3165 0000-7 Ізоляційне приладдя)
Очікувана вартість36,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 31650000-7 - Ізоляційне приладдя (Електроізоляційна стрічка ПВХ 0,15мм*17мм*20м зелена Сталь)
Ім'я:Дон Валерій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380617646577 Факс:+380617642712ЄДРПОУ:08563553Очікувана вартість84,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31650000-7 Ізоляційне приладдя (Ізострічка)
Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроізоляційна стрічка
Очікувана вартість580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 31650000-7 Ізоляційне приладдя (Ізоляційна стрічка)
Оголошено18 серп. 13:43
Прийом пропозицій24 серп. 12:00 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 160,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-003317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзоляційна стрічка 25м чорна (Модрицький ЗЗСО) за ДК 021:2015 31651000-4 Електроізоляційна стрічка
Очікувана вартість88,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 31650000-7 – Ізоляційне приладдя)
Очікувана вартість45,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro