Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31642000-8»
-
ID: UA-2026-08-14-011579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМіношукач
Оголошено14 серп. 18:27
Прийом пропозицій20 серп. 00:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 432,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлати цифрової обробки сигналів детекторів
Ім'я:Андрієвський Володимир ЗахаровичE-mail: [email protected] Телефон: +380504448097 ЄДРПОУ:23521345Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-011373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДетектор валют (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-05-04-3069282) (Звіт про укладення договору)
Ім'я:Коваленко Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380971216748 Веб сайт: ЄДРПОУ:14360570Очікувана вартість8 456 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-005354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрасошукач RD 7200+ SOFT BAG + генератор Tx-10+кейс
Оголошено7 трав. 11:44
Прийом пропозицій7 трав. 11:44 – 15 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість312 333,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-015450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДетектори валют (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-03-05-3068057) (Звіт про укладення договору)
Ім'я:Коваленко Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380971216748 Веб сайт: ЄДРПОУ:14360570Очікувана вартість930 204,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-007490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератори шумових сигналів спеціального призначення, пошукові засоби спеціального призначення
Оголошено15 квіт. 14:15
Прийом пропозицій15 квіт. 14:15 – 23 квіт. 09:00Очікувана вартість544 480,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-08-008273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 31640000-4 – МАШИНИ ТА АПАРАТИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЦИФРОВИЙ ГІБРИДНИЙ КОРЕЛЯТОР, АКУСТИЧНИЙ ГЕНЕРАТОР)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено8 квіт. 15:02
Прийом пропозицій8 квіт. 15:02 – 16 квіт. 20:00Очікувана вартість2 915 002,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-19-004323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимірювач прихованих дротів
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-30-009502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 – 31640000-4 Машини та парати спеціального призначення (Міно (метало ) шукач)
Очікувана вартість3 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-19-004513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 31640000-4 – Машини та апарати спеціального призначення (Металошуач MINELAB X-TERRA PRO – 31642000-8)
Ім'я:Бережна Алла ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість14 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-04-002715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораВисокочутливий трасошукач
Оголошено4 лист. 2025 10:25
Прийом пропозицій8 лист. 2025 00:00 – 12 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 527 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-03-001236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрасошукач з перетворювачем
Ім'я:Попович Уляна СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380974722947 Веб сайт: ЄДРПОУ:45462724Оголошено3 лист. 2025 09:46
Прийом пропозицій3 лист. 2025 09:46 – 12 лист. 2025 15:00Очікувана вартість731 500,02 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-21-006988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМіно (метало) шукач
Очікувана вартість9 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-29-001150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина прочищення труб, Код ДК 021:2015 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення
Оголошено29 вер. 2025 11:42
Прийом пропозицій29 вер. 2025 11:42 – 7 жовт. 2025 09:30Очікувана вартість181 790,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-16-008034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩільномір ґрунту
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено16 лип. 2025 15:42
Прийом пропозицій16 лип. 2025 15:42 – 25 лип. 2025 09:00Очікувана вартість25 700,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-06-20-003224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВироби спеціального призначення (металодетектор (металошукач) підводний), 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення за ДК 021:2015
Оголошено20 черв. 2025 10:56
Прийом пропозицій26 черв. 2025 13:00 – 1 лип. 2025 13:00Очікувана вартість6 060 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-03-010000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрасошукач, генератор для трасошукача
Оголошено3 черв. 2025 15:14
Прийом пропозицій3 черв. 2025 15:14 – 11 черв. 2025 15:00Очікувана вартість112 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-19-000351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛокатор GA-72Cd (металошукач) в жорсткому кейсі
Оголошено19 трав. 2025 08:51
Прийом пропозицій19 трав. 2025 08:51 – 27 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість220 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-05-09-011279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельний тестер-трасошукач Mastech MS6818
Очікувана вартість18 758,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-06-005475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛокатор GA-72Cd (металошукач) в жорсткому кейсі
Оголошено6 трав. 2025 11:46
Прийом пропозицій6 трав. 2025 11:46 – 14 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість160 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась