Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31640000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-007684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення (31642200-0 Міношукачі (рамкові глибинні металодетектори))
Оголошено1 вер. 15:04
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораТрасошукачі
Оголошено1 вер. 09:58
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-001389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашини та апарати спеціального призначення (Реєстратор аварійних подій "Рекон-07БС")
Оголошено28 серп. 09:55
Прийом пропозицій28 серп. 09:55 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-013497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод 31640000-4 за ДК 021:2015 «Машини та апарати спеціального призначення» (апарати спеціального призначення)
Оголошено26 серп. 18:16
Прийом пропозицій26 серп. 18:16 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-010725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини та апарати спеціального призначення
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталодетектор
Очікувана вартість47 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення, 31642000-8 Електронні детектори (Електронні детектори)
Ім'я:Вишневецька Тетяна СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442801536 ЄДРПОУ:03327664Очікувана вартість50 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПістолет для перекачування палива
Очікувана вартість17 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини та апарати спеціального призначення (ДК 021:2015 (CPV) : 31640000-4 _ (корпуса)
Очікувана вартість20 110,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої та комплектуючі спеціального призначення для комп'ютерів в асортименті ( ДК 021:2015 (CPV) : 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення)
Очікувана вартість58 640,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Гомогенізатор» ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення
Оголошено18 серп. 17:51
Прийом пропозицій18 серп. 17:51 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість195 833,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-007953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУльтразвуковий гомогенізатор, диспергатор, емульгатор TTUH-1/50-50/44E220
Очікувана вартість64 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМетальна машина Do-all outdoors Fly Way 80 FW80 з пультом ДУ
Очікувана вартість119 226,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПередавач сигналу (генератор)
Ім'я:Литвиненко Олексій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487102023 ЄДРПОУ:38728457Очікувана вартість69 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМіношукач
Оголошено14 серп. 18:27
Прийом пропозицій20 серп. 00:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 432,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-14-010479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSTLS Low Fog 1500w Дим-машина (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість40 770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМашини та апарати спеціального призначення
Оголошено7 серп. 12:56
Прийом пропозицій11 серп. 14:00 – 18 серп. 17:00Очікувана вартість1 800 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-005109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Гомогенізатор» ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення
Оголошено7 серп. 12:13
Прийом пропозицій7 серп. 12:13 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість195 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-001379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення
Оголошено6 серп. 09:53
Прийом пропозицій6 серп. 09:53 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 566 243,13 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-003242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбойми, пера, пружини, реєстратори, вузли пишучі та ін.
Оголошено4 серп. 11:11
Прийом пропозицій4 серп. 11:11 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість17 832 165,00 грн
без ПДВЗавершена