Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31625300-6»
-
ID: UA-2026-08-04-002173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиAjax StarterKit (8EU) UA black комплект охоронної сигналізації
Очікувана вартість10 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПокажчик лазерний, сповіщувач пожежний, модуль, блок перевірки
Ім'я:Зозуля Роман ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442384752 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено28 лип. 09:49
Прийом пропозицій28 лип. 09:49 – 5 серп. 15:00Очікувана вартість270 686,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-004790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади звукової та візуальної сигналізації (Системи охоронної сигналізації)
Оголошено15 лип. 12:42
Прийом пропозицій15 лип. 12:42 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 166 163,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-012159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги встановлення охоронної сигналізації у приміщеннях КДЮСШ №15
Очікувана вартість89 698,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-000110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми охоронної сигналізації
Очікувана вартість1 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми охоронної сигналізації
Очікувана вартість2 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми охоронної сигналізації
Очікувана вартість1 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми охоронної сигналізації
Очікувана вартість2 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-008814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари U - 1 - HSL одноканал. комплект радіоуправлін., 250 м
Очікувана вартість2 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-013109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади охоронної сигналізації з посиленим захистом
Оголошено22 черв. 17:52
Прийом пропозицій22 черв. 17:52 – 30 черв. 01:00Очікувана вартість1 255 541,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-006088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМобільна система охоронної сигналізації
Оголошено22 черв. 12:45
Прийом пропозицій26 черв. 10:00 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість174 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-012463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМобільна система охоронної сигналізації
Оголошено19 черв. 17:18
Прийом пропозицій25 черв. 00:00 – 30 черв. 10:00Очікувана вартість347 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-007164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Прилади звукової та візуальної сигналізації» код ДК 021:2015 – 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено19 черв. 13:18
Прийом пропозицій19 черв. 13:18 – 28 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість968 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-012900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади охоронної сигналізації з посиленим захистом
Оголошено18 черв. 16:56
Прийом пропозицій18 черв. 16:56 – 26 черв. 01:00Очікувана вартість1 255 541,67 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-15-006178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДатчик руху (31620000-8 "Прилади звукової та візуальної сигналізації")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість19 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-010573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплектуючі системи охоронної сигналізації
Оголошено28 трав. 16:02
Прийом пропозицій3 черв. 12:00 – 6 черв. 10:00Очікувана вартість204 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-013413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрилади та елементи комплексної с-ми ТЗО або відповідні еквіваленти (31620000-8 - Прилади звукової та візуальної сигналізації)
Оголошено21 трав. 19:02
Прийом пропозицій27 трав. 17:00 – 30 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 796 083,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-012583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплектуючі системи охоронної сигналізації
Оголошено21 трав. 16:51
Прийом пропозицій27 трав. 12:00 – 30 трав. 10:00Очікувана вартість119 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-012393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДатчики відкриття, датчики руху, датчики диму
Очікувана вартість99 070,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-009466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДатчик руху
Оголошено18 трав. 15:07
Прийом пропозицій22 трав. 00:00 – 27 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 680,00 грн
з ПДВЗавершена