Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31625200-5»
-
ID: UA-2026-08-20-008654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0349_ВО) Система пожежної сигналізації вагону-автомобілевозу
Ім'я:Ковалішина Світлана МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443097353 ЄДРПОУ:41022900Оголошено20 серп. 14:44
Прийом пропозицій20 серп. 14:44 – 1 вер. 18:00Очікувана вартість187 835,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСповіщувач пожежний димовий (Спд)-3
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти систем пожежної сигналізації
Очікувана вартість86 917,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСистема протипожежного захисту приміщень УДО України за адресою м. Київ, проспект Берестейський, 50 з монтажем
Оголошено11 серп. 09:31
Прийом пропозицій15 серп. 00:00 – 19 серп. 09:00Очікувана вартість782 245,60 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-011490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для модернізації системи пожежної сигналізації
Очікувана вартість12 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для модернізації системи відеоспостереження та системи пожежної сигналізації
Очікувана вартість30 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації (Прилад приймально-контрольний пожежний)
Оголошено5 серп. 10:59
Прийом пропозицій5 серп. 10:59 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 712,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-003612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСистема протипожежного захисту приміщень УДО України за адресою м. Київ, проспект Берестейський, 50 з монтажем
Оголошено4 серп. 11:23
Прийом пропозицій8 серп. 00:00 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість782 245,60 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-29-010090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31620000-8 по ДК 021:2015 - Прилади звукової та візуальної сигналізації (Прилади звукової та візуальної сигналізації): лот №1 код CPV 31625000-3 по ДК 021:2015 - Пристрої охоронної та пожежної сигналізації (Сповіщувачі пожежні), п.330-1; лот №2 код CPV 31625000-3 по ДК 021:2015 -
Пристрої охоронної та пожежної сигналізації (Гучномовці), п.330-2; лот №3 код CPV 31625200-5 по ДК 021:2015 - Системи пожежної сигналізації (Обладнання пожежної сигналізації), п.330-3. РПЗ - 9.330 Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено29 лип. 16:40
Прийом пропозицій29 лип. 16:40 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість447 820,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-001263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПокажчик лазерний, сповіщувач пожежний, модуль, блок перевірки
Ім'я:Зозуля Роман ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442384752 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено28 лип. 09:49
Прийом пропозицій28 лип. 09:49 – 5 серп. 15:00Очікувана вартість270 686,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-011554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСистема пожежної сигналізації та пожежогасіння для електровозів серій ЧС4
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено23 лип. 17:09
Прийом пропозицій29 лип. 16:00 – 5 серп. 15:00Очікувана вартість10 788 679,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-23-008943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації (Прилад приймально-контрольний пожежний)
Ім'я:Настека Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено23 лип. 15:22
Прийом пропозицій23 лип. 15:22 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 712,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-004501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації (Світлозвуковий пожежний оповіщувач та інше)
Ім'я:Полин Лариса ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено21 лип. 11:57
Прийом пропозицій21 лип. 11:57 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість173 747,05 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-009883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСистема пожежної сигналізації та пожежогасіння для електровозів серій ЧС8
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено17 лип. 16:22
Прийом пропозицій23 лип. 16:00 – 4 серп. 15:00Очікувана вартість8 399 822,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-09-006669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації (Світлозвуковий пожежний оповіщувач та інше)
Ім'я:Полин Лариса ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено9 лип. 14:08
Прийом пропозицій9 лип. 14:08 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість173 747,05 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-010295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0291_ВО) Системи пожежної сигналізації
Ім'я:Ковалішина Світлана МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443097353 ЄДРПОУ:41022900Оголошено3 лип. 17:45
Прийом пропозицій3 лип. 17:45 – 13 лип. 18:00Очікувана вартість2 849 564,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-007685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації (Світлозвуковий пожежний оповіщувач та інше)
Ім'я:Полин Лариса ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено30 черв. 13:59
Прийом пропозицій30 черв. 13:59 – 8 лип. 09:00Очікувана вартість208 496,46 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-006469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект системи пожежної сигналізації
Очікувана вартість25 075,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-007253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема пожежної сигналізації
Очікувана вартість14 353,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-005274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга по монтажу пожежної сигналізації та встановлення системи оповіщення про пожежу та управління евакувцією людей на обєкті
Очікувана вартість85 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro