Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31620000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-011423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДзвінок електричний ДК021:2015 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації
Оголошено31 серп. 17:11
Прийом пропозицій31 серп. 17:11 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-007129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс периметрової охоронної сигналізації у кількості 1 комплект
Ім'я:Кушвид Микола ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: +380445213289 Факс:+380445213289ЄДРПОУ:22994521Оголошено31 серп. 14:44
Прийом пропозицій31 серп. 14:44 – 8 вер. 14:47 -
ID: UA-2026-08-31-000734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади звукової та візуальної сигналізації
Оголошено31 серп. 09:32
Прийом пропозицій31 серп. 09:32 – 8 вер. 09:11 -
ID: UA-2026-08-28-011183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади звукової та візуальної сигналізації
Оголошено28 серп. 17:46
Прийом пропозицій28 серп. 17:46 – 6 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-28-009191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСповіщувач звуковий
Оголошено28 серп. 15:30
Прийом пропозицій28 серп. 15:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДзвінок електричний
Оголошено28 серп. 14:46
Прийом пропозицій28 серп. 14:46 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади охоронної та пожежної сигналізації, запасні частини та приладдя (ДК 021:2015 31625000-3 Пристрої охоронної та пожежної сигналізації).
Ім'я:Опанасько Михайло МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380532562746 Факс:+380532562746ЄДРПОУ:40109042Оголошено27 серп. 16:37
Прийом пропозицій27 серп. 16:37 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2025-11-18-010111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилад приймально-контрольний
Ім'я:Зозуля Роман ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442384752 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено18 лист. 2025 14:01
Прийом пропозицій18 лист. 2025 14:01 – 26 лист. 2025 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-014140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзвінок дверний
Ім'я:Колодрубець Наталя ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661504279 ЄДРПОУ:43991417Очікувана вартість708,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема виклику персоналу
Очікувана вартість5 494,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДатчик тиску в трубі
Очікувана вартість14 810,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації (Сповіщувач пожежний)
Очікувана вартість3 291,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31620000-8 - Прилади звукової та візуальної сигналізації
Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилади звукової та візуальної сигналізації (Система оповіщення про повітряну тривогу)
Ім'я:Страшинський Віктор АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442397844 ЄДРПОУ:42795490Очікувана вартість3 652 521,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач стоп-сигналу гідравлічний
Очікувана вартість120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання пристрою пожежної тривоги та попередження про несправність МЦА GSM.4
Ім'я:Трошичева Оксана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380674560922 ЄДРПОУ:33236336Очікувана вартість7 416,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСигналізаційне обладнання
Очікувана вартість66 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМигалка лед (ДК 021:2015:31620000-8)
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість4 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПожежна та охоронна сигналізація
Очікувана вартість19 640,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro