Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31612300-2»
-
ID: UA-2026-08-31-000777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (за кодом ДК 021:2015 31610000-5 — Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів)
Очікувана вартість22 684,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31610000-5 - Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (Реле зарядки генератора BOSCH Еталон 12В (DECARO); Привід стартера редукторного 12/24В z=9 Jubana; Ліхтар-світловідбивач боковий Богдан, Еталон 24 В (помаранчевий) 9LED)
Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФари зі стробоскопами (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено20 серп. 12:45
Прийом пропозицій20 серп. 12:45 – 30 серп. 22:00Очікувана вартість101 686,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-011371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне обладнання для техніки спеціального призначення в асортименті
Оголошено19 серп. 16:14
Прийом пропозицій19 серп. 16:14 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-011254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрон лампи б/ц, Автолампа приборна
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість141,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів: Subaru Forester VIN №JF1SF5LJ4XG045470; Toyota RAV4 VIN №JTEHG20V506094908
Оголошено18 серп. 16:35
Прийом пропозицій18 серп. 16:35 – 26 серп. 18:00Очікувана вартість10 960,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-003685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31610000-5 - Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (Лампочка габаритів)
Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для ремонту автомобільного транспорту
Очікувана вартість49 170,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 31610000-5 – Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів)
Очікувана вартість2 253,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільна оптика для транспортного засобу TOYOTA LAND CRUISER 78, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Оголошено17 серп. 15:28
Прийом пропозицій17 серп. 15:28 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість24 945,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-005714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисигнал заднього ходу, фонар протитуманний
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільні генератори, стартери та інше електричне обладнання
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено13 серп. 11:18
Прийом пропозицій13 серп. 11:18 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість46 480,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-000214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрообладнання до автомобілів: лампи, сигнал звуковий, фара, вказівник поворотів, провід низької напруги, реле
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість3 340,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач світла заднього ходу
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість272,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелектричне обладнання до двигунів
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітлотехнічна апаратура для заміни при проходженні ТО та в разі ДТП на тролейбусах Богдан Т70117
Очікувана вартість4 287,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизапасні частини – електричне обладнання для забезпечення роботи спеціалізованих санітарних автомобілів екстреної медичної допомоги
Ім'я:Надія Анатоліївна СклярE-mail: [email protected] Телефон: +380734897472 Веб сайт: ЄДРПОУ:26136949Очікувана вартість5 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки спеціального призначення
Очікувана вартість1 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro