Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31612000-9»
-
ID: UA-2026-09-04-010502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДатчик заднього ходу, задній лівий ліхтар
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено4 вер. 15:11
Прийом пропозицій4 вер. 15:11 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-007364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне обладнання для транспортних засобів
Оголошено2 вер. 14:00
Прийом пропозицій2 вер. 14:00 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-013990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини та матеріали (стартер) для поточного ремонту шкільного автобуса
Очікувана вартість6 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер 2107
Очікувана вартість1 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (за кодом ДК 021:2015 31610000-5 — Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів)
Очікувана вартість22 684,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31610000-5 - Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (Реле зарядки генератора BOSCH Еталон 12В (DECARO); Привід стартера редукторного 12/24В z=9 Jubana; Ліхтар-світловідбивач боковий Богдан, Еталон 24 В (помаранчевий) 9LED)
Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФари зі стробоскопами (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер до мотопомпи
Очікувана вартість2 283,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітки стартера, лампи габаритів та поворотів
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено20 серп. 12:45
Прийом пропозицій20 серп. 12:45 – 30 серп. 22:00Очікувана вартість101 686,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-011371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне обладнання для техніки спеціального призначення в асортименті
Оголошено19 серп. 16:14
Прийом пропозицій19 серп. 16:14 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-011254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрон лампи б/ц, Автолампа приборна
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість141,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер
Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів: Subaru Forester VIN №JF1SF5LJ4XG045470; Toyota RAV4 VIN №JTEHG20V506094908
Оголошено18 серп. 16:35
Прийом пропозицій18 серп. 16:35 – 26 серп. 18:00Очікувана вартість10 960,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-003685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31610000-5 - Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (Лампочка габаритів)
Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для ремонту автомобільного транспорту
Очікувана вартість49 170,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 31610000-5 – Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів)
Очікувана вартість2 253,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільна оптика для транспортного засобу TOYOTA LAND CRUISER 78, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Оголошено17 серп. 15:28
Прийом пропозицій17 серп. 15:28 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість24 945,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-005714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисигнал заднього ходу, фонар протитуманний
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro