Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31600000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-004003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗарядний пристрій Ultra Power UP2800-14S 2-канальний
Оголошено2 вер. 11:27
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Оголошено1 вер. 19:48
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 31650000-7 Ізоляційне приладдя (Ізоляційна стрічка)
Оголошено1 вер. 15:20
Прийом пропозицій7 вер. 12:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення (31642200-0 Міношукачі)
Оголошено1 вер. 15:04
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні запасні частини до транспортних засобів
Оголошено1 вер. 14:56
Прийом пропозицій1 вер. 14:56 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-006343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПортативні зарядні станції для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
Оголошено1 вер. 14:15
Прийом пропозицій5 вер. 14:12 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-002789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіхтарі габаритні
Оголошено1 вер. 11:16
Прийом пропозицій1 вер. 11:16 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-001139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораТрасошукачі
Оголошено1 вер. 09:58
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок живлення код ДК 021:2015 - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Оголошено31 серп. 19:56
Прийом пропозицій31 серп. 19:56 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКотловий ТЕН 2,5 кВт
Оголошено31 серп. 18:54
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораБлоки катодної станції СКЗ – 0,63 (або еквівалент)
Оголошено31 серп. 17:34
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Автомобільні електротовари та комплектуючі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 31610000-5 «Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів»
Оголошено31 серп. 17:21
Прийом пропозицій31 серп. 17:21 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДзвінок електричний ДК021:2015 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації
Оголошено31 серп. 17:11
Прийом пропозицій31 серп. 17:11 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-011058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектровимірювальні прилади з повіркою
Оголошено31 серп. 16:53
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодульні системи накопичення та перетворення енергії
Ім'я:Кривонос Валерій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380635585928 ЄДРПОУ:45450970Оголошено31 серп. 15:35
Прийом пропозицій4 вер. 17:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (комплект обладнання на забезпечення енергетичної стійкості)
Оголошено31 серп. 15:15
Прийом пропозицій31 серп. 15:15 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс периметрової охоронної сигналізації у кількості 1 комплект
Ім'я:Кушвид Микола ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: +380445213289 Факс:+380445213289ЄДРПОУ:22994521Оголошено31 серп. 14:44
Прийом пропозицій31 серп. 14:44 – 8 вер. 14:47 -
ID: UA-2026-08-31-006949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектричне приладдя та супутні товари
Ім'я:Медведський Віктор ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380681953821 ЄДРПОУ:08252600Оголошено31 серп. 14:36
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩіткотримачі
Оголошено31 серп. 13:52
Прийом пропозицій31 серп. 13:52 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-005250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31680000-6 — Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Оголошено31 серп. 13:23
Прийом пропозицій31 серп. 13:23 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення