Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31532800-2»

  • ID: UA-2024-12-25-008207-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Освітлювальне обладнання

    Ім'я:
    Ірина Ткачук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412437799 ЄДРПОУ:
    13554415
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-11-03-003792-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини до світильників та освітлювального обладнання

    Ім'я:
    Виговський Олексій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503552961 ЄДРПОУ:
    43533709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 306,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-05-12-000288-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Лампи світлодіодні, люмінесцентні, розжарювання та ртутні, інші вироби

    Ім'я:
    Скрипник Дар'я Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076145 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 трав. 2022 08:54

    Прийом пропозицій
    12 трав. 2022 08:54 – 30 трав. 2022 10:00
    Очікувана вартість

    3 278 128,75 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2022-02-21-000605-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Лампи світлодіодні, люмінесцентні, розжарювання та ртутні, інші вироби

    Ім'я:
    Скрипник Дар'я Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076145 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лют. 2022 10:51

    Прийом пропозицій
    21 лют. 2022 10:51 – 10 бер. 2022 10:00
    Очікувана вартість

    2 525 224,57 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-12-13-004887-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Світловий штатив (ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання)

    Ім'я:
    Пасьович Наталія Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995541397 ЄДРПОУ:
    42168644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 005,36 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-11-29-003077-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Кріплення для світодіодної панелі для Вербуватівського ЗДО"Калинка")

    Ім'я:
    Ольга Колісник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661995400 Веб сайт:
    http://yurrono.ucoz.ua
    ЄДРПОУ:
    39708345
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 224,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-09-24-001923-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини до світильників (абажури, патрони, ніжки для світильників, лампи)

    Ім'я:
    Євич Уляна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380552490508 Факс:
    +380552225093
    Веб сайт:
    http://teatrkulisha.org
    ЄДРПОУ:
    02225855
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 418,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-02-03-004539-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Частини до світильників та освітлювального обладнання

    Ім'я:
    Сорока Віталій Данилович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487932460 ЄДРПОУ:
    01127799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лют. 2021 14:58

    Прийом пропозицій
    10 лют. 2021 00:00 – 15 лют. 2021 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    77 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro