Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31532510-2»
-
ID: UA-2026-08-26-010894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер для лампи
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрайвер світлодіодної лампи 220V LD 8-12x1W DC 24-44V 280mA IP20 External; Стартер S20 4-65 W SER 220-240V WH для люмінесцентних ламп; Стартер S10 4-65 W PHILIPS 220-240V WH для люмінесцентних ламп
Очікувана вартість2 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-015215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартери для люмінісцентних ламп.
Очікувана вартість565,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-007851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини до світильників та освітлювального обладнання (Електричні лампи та стартери)
Оголошено12 черв. 14:03
Прийом пропозицій12 черв. 14:03 – 25 черв. 09:00Очікувана вартість199 911,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-014861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампи світлодіодні та стартери до флуоресцентних ламп)
Очікувана вартість39 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-000264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер S10 4-65W PHILIPS 220-240V WH для люминесцентних ламп; Стартер S2 4-22W SЕR 220-240V WH для люминесцентних ламп
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість2 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-000170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюмінісцентні лампи, стартери для люмінісцентних ламп
Очікувана вартість1 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-002657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер E.Next e.starter s.10.2 1*65Вт 220В
Ім'я:Захаров Юрій АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382702504 Факс:+380382703656ЄДРПОУ:03494439Очікувана вартість900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-021047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюмінісцентні лампи, стартери для люмінісцентних ламп
Очікувана вартість5 402,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-016353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампи, стартер та патрони (Державні кошти)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Оголошено19 лист. 2025 17:20
Прийом пропозицій19 лист. 2025 17:20 – 27 лист. 2025 10:00Очікувана вартість104 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-19-014630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюмінісцентні лампи, стартери для люмінісцентних ламп
Очікувана вартість22 612,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-22-010661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротовари
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-10-014010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер для лампи
Очікувана вартість116,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-30-003178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31532510-2 Стартери для люмінісцентних ламп
Очікувана вартість432,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-25-004072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер для люминисцентних ламп
Очікувана вартість943,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-25-003361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюмінісцентні лампи, стартери для люмінісцентних ламп
Очікувана вартість10 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-14-013657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини до світильників та освітлювального обладнання (Електричні лампи та стартери)
Оголошено14 трав. 2025 17:37
Прийом пропозицій14 трав. 2025 17:37 – 22 трав. 2025 09:00Очікувана вартість298 382,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-08-000576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартери для люмінісцентних ламп
Очікувана вартість805,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-16-002339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛюмінісцентні трубчасті лампи та стартери для люмінісцентних ламп
Очікувана вартість13 825,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-02-016286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для електромереж
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro