Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31532400-8»
-
ID: UA-2026-09-02-008484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому будинку в селищі Царичанка по вул.Травнева, буд.4 кв.2
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість412,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампа, патрон
Очікувана вартість5 245,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрон, лампи
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини до світильників та освітлювального обладнання
Очікувана вартість229,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-013236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрон
Ім'я:Андрушко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675954500 Факс:+380365721160ЄДРПОУ:01999907Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-09-000509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампи світлодіодні (LED) та патрони
Очікувана вартість2 961,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання Лампи та частини до освітлювального обладнання (Західне ТУОМ)
Очікувана вартість46 609,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини до світильників та освітлювального обладнання
Оголошено7 серп. 15:36
Прийом пропозицій7 серп. 15:36 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість548 064,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-06-001398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКронштейн, патрон, лампа
Очікувана вартість10 165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом (код ДК 021:2015: 31532400-8 Патрони )
Очікувана вартість125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампи та патрони в асортименті
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено24 лип. 09:56
Прийом пропозицій24 лип. 09:56 – 4 серп. 12:00Очікувана вартість210 224,90 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-010459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрон-перехідник E14-E27 E.NEXT гвинтовий пластик білий
Очікувана вартість760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-006711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31530000-0 — Частини до світильників та освітлювального обладнання
Оголошено8 лип. 14:22
Прийом пропозицій8 лип. 14:22 – 16 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість154 610,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-011277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини до світильників та освітлювального обладнання
Очікувана вартість311,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-009221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини до світильників та освітлювального обладнання
Ім'я:Кравчук Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 черв. 14:45
Прийом пропозицій30 черв. 14:45 – 9 лип. 10:00Очікувана вартість548 064,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-01-010860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (лампа LED, патрон)
Очікувана вартість1 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-012167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини до світильників та освітлювального обладнання
Очікувана вартість600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-011635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини до світильників та освітлювального обладнання
Оголошено12 трав. 15:33
Прийом пропозицій12 трав. 15:33 – 27 трав. 08:00Очікувана вартість271 126,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-005008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрон електричний підвісний Е27 д Lemanso
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-002639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампи та патрони
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено4 трав. 10:48
Прийом пропозицій4 трав. 10:48 – 18 трав. 12:00Очікувана вартість124 343,25 грн
без ПДВЗавершена