Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31532100-5»

  • ID: UA-2026-09-01-001958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Світильник LED, лампа люмінесцентна, лампа LED.

    Ім'я:
    Віта Турчина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667850152 Веб сайт:
    http://www.ouo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37361483
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 575,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000170-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Трубчасті лампи

    Ім'я:
    Гайдук Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974826882 ЄДРПОУ:
    42384518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 060,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-011117-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампа світлодіодна 10W Е27, лампа світлодіодна 18W G13 220V T8, лампа світлодіодна 9W G13 Т8 за кодом ДК 021:2015: 31530000-0 «Частини до світильників та освітлювального обладнання»

    Ім'я:
    Соломка Наталя Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612331427 ЄДРПОУ:
    05499085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005294-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (лампа)

    Ім'я:
    Наталія Нестеренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт:
    https://gromada.org.ua/gromada/tsarichanka/obgruntuvannya-procedur-zakupivel-na-2026-rik-15-26-22-29-12-2025/
    ЄДРПОУ:
    41050131
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 312,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-011955-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампи (31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання)

    Ім'я:
    КОВАЛЕНКО Михайло Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:
    05497146
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 955,62 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-010439-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампи світлодіодні згідно коду ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання

    Ім'я:
    Гаджієва-Недашківська Таміла Шахваладівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:
    37197102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 350,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-011200-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-664_31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампи електричні) (Лот №1: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампи електричні); Лот № 2: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампи електричні); Лот №3: 31530000-0 … Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампи електричні); Лот №4: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампи електричні); Лот №5: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампи електричні); Лот №6: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампи електричні); Лот №7: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампи електричні))

    Ім'я:
    Максим Мамченков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380630204838 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 17:17

    Прийом пропозицій
    14 серп. 17:17 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 501 617,84 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-001426-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лампи LED

    Ім'я:
    Самотяжко Вікторія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0462652215 ЄДРПОУ:
    43985581
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 09:52

    Прийом пропозицій
    14 серп. 09:52 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 492,30 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-28-001537-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини до світильників та освітлювального обладнання

    Ім'я:
    Окушко Оксана Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683691749 ЄДРПОУ:
    01991501
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 367,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-006711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    31530000-0 — Частини до світильників та освітлювального обладнання

    Ім'я:
    Станіслав Давидов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт:
    http://vodokanal.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 14:22

    Прийом пропозицій
    8 лип. 14:22 – 16 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    154 610,20 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-011056-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампа люмінесцентна

    Ім'я:
    Лідія Дроздова
    E-mail: [email protected] Телефон: +0955213372 Веб сайт:
    https://2aa.court.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    42256976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 383,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-004702-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампи TL-D 18W

    Ім'я:
    Наталія Овчаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0532569460 ЄДРПОУ:
    02498808
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 120,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-007851-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини до світильників та освітлювального обладнання (Електричні лампи та стартери)

    Ім'я:
    Степан Заяць
    E-mail: [email protected] Телефон: +0442557113 ЄДРПОУ:
    21714657
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 14:03

    Прийом пропозицій
    12 черв. 14:03 – 25 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    199 911,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-28-003312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампи LED (код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 31530000-0 - Частини до світильників та освітлювального обладнання)

    Ім'я:
    Людмила Шведюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322555542 ЄДРПОУ:
    01997768
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    440,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-008244-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Трубчата лампа LED T8

    Ім'я:
    Лук′яненко Анатолій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-08-006485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Трубчата лампа LED T8

    Ім'я:
    Лук′яненко Анатолій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 трав. 12:42

    Прийом пропозицій
    8 трав. 12:42 – 16 трав. 16:00
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-05-005678-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампа бактерицидна 30W, 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

    Ім'я:
    Ольга Безсмертна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636861543 ЄДРПОУ:
    42788677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 650,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-15-007377-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампа світлодіодна (Код 31530000-0 - Частини до світильників та освітлювального обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)

    Ім'я:
    Глива Олеся Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт:
    https://www.ravakultura.pp.ua/
    ЄДРПОУ:
    44905575
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    198,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-14-001436-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампа світлодіодна, лампа люмінісцентна, стартер до ламп (код ДК 021:2015 –31530000-0 - Частини до світильників та освітлювального обладнання)

    Ім'я:
    Наталія Прищепа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-13-005069-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (LED лампа BL60 10Вт 4100K 220В Е27; LED лампа FLE-002 18 Вт Т8 6500K 220В G13; LED лампа FLE-002 9 Вт Т8 6500K 220В G13; LED лампа MR-16 5.5W 220В SMD G5.3 4100 K; LED лампа 11W 220 В SMD GU10 4100 K)

    Ім'я:
    Наталія Фефелова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380563730966 ЄДРПОУ:
    01985423
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 198,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 35 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro