Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31532000-4»

  • ID: UA-2023-03-13-007696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини до світильників та освітлювальної арматури

    Ім'я:
    Лісовська-Морозова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962300223 ЄДРПОУ:
    41340464
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 бер. 2023 14:41

    Прийом пропозицій
    13 бер. 2023 14:41 – 21 бер. 2023 14:46
    Очікувана вартість

    300 300,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-008484-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому будинку в селищі Царичанка по вул.Травнева, буд.4 кв.2

    Ім'я:
    Наталія Нестеренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт:
    https://gromada.org.ua/gromada/tsarichanka/obgruntuvannya-procedur-zakupivel-na-2026-rik-15-26-22-29-12-2025/
    ЄДРПОУ:
    41050131
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    412,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001040-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампа, патрон

    Ім'я:
    Приходько Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380957697917 ЄДРПОУ:
    34978610
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 245,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 31530000-0 - Частини до світильників та освітлювального обладнання

    Ім'я:
    Надія Жаворонок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955577098 ЄДРПОУ:
    08735882
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    509,22 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005860-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампи світлодіодні

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 137,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (лампочка LED)

    Ім'я:
    Тетяна Петько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955441007 ЄДРПОУ:
    44008831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    740,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-001958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Світильник LED, лампа люмінесцентна, лампа LED.

    Ім'я:
    Віта Турчина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667850152 Веб сайт:
    http://www.ouo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37361483
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 575,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000170-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Трубчасті лампи

    Ім'я:
    Гайдук Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974826882 ЄДРПОУ:
    42384518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 060,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампа світлодіодна (код ДК 021:2015 – 31530000-0 - Частини до світильників та освітлювального обладнання)

    Ім'я:
    Наталія Прищепа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 260,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000152-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампа за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 31530000-0 «Частини до світильників та освітлювального обладнання»

    Ім'я:
    Людмила ЖИТНИК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954307129 Веб сайт:
    https://vesnyanska-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    20883438
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    107,34 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-001165-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання Лампи та стартери (для БудРем)

    Ім'я:
    Гончарук Марина Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676651404 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 944,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-010894-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стартер для лампи

    Ім'я:
    Наталія Нестеренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт:
    https://gromada.org.ua/gromada/tsarichanka/obgruntuvannya-procedur-zakupivel-na-2026-rik-15-26-22-29-12-2025/
    ЄДРПОУ:
    41050131
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    130,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-011117-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампа світлодіодна 10W Е27, лампа світлодіодна 18W G13 220V T8, лампа світлодіодна 9W G13 Т8 за кодом ДК 021:2015: 31530000-0 «Частини до світильників та освітлювального обладнання»

    Ім'я:
    Соломка Наталя Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612331427 ЄДРПОУ:
    05499085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005294-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (лампа)

    Ім'я:
    Наталія Нестеренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт:
    https://gromada.org.ua/gromada/tsarichanka/obgruntuvannya-procedur-zakupivel-na-2026-rik-15-26-22-29-12-2025/
    ЄДРПОУ:
    41050131
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 312,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-22-000096-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Драйвер світлодіодної лампи 220V LD 8-12x1W DC 24-44V 280mA IP20 External; Стартер S20 4-65 W SER 220-240V WH для люмінесцентних ламп; Стартер S10 4-65 W PHILIPS 220-240V WH для люмінесцентних ламп

    Ім'я:
    Коваль Катерина Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 230,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-009468-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    матеріали для проведення ремонтних робіт електромережі приміщень адмінбудівлі с.Миколаївське

    Ім'я:
    Наталія Величко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971880950 ЄДРПОУ:
    04375286
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    364,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-008906-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Патрон, лампи

    Ім'я:
    Гіщак Василь Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:
    +380673712958
    ЄДРПОУ:
    13809128
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    335,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-009089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини до світильників та освітлювального обладнання

    Ім'я:
    Палій Світлана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967322549 ЄДРПОУ:
    03356393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    229,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-011955-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампи (31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання)

    Ім'я:
    КОВАЛЕНКО Михайло Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:
    05497146
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 955,62 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-010439-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лампи світлодіодні згідно коду ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання

    Ім'я:
    Гаджієва-Недашківська Таміла Шахваладівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:
    37197102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 350,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 201 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro