Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31531000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-011693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампи світлодіодні
Ім'я:Вангородська Олександра МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443097730 ЄДРПОУ:43665271Оголошено31 серп. 17:29
Прийом пропозицій31 серп. 17:29 – 8 вер. 16:52 -
ID: UA-2026-08-28-002824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампи
Оголошено28 серп. 10:57
Прийом пропозицій28 серп. 10:57 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампа, патрон
Очікувана вартість5 245,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-09-01-001958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник LED, лампа люмінесцентна, лампа LED.
Очікувана вартість21 575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (Лампа LED Expert )
Очікувана вартість598,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання (лампа світлодіодна Videx 10 Вт A60, лампа світлодіодна TITANUM 50 ВтA140 )
Очікувана вартість3 340,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31531000-7 - Лампи
Ім'я:Дем'яненко Ірина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463321559 Факс:+380463321559Веб сайт: ЄДРПОУ:33380497Очікувана вартість90,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект світлодіодних автоламп (за кодом ДК 021:2015 31530000-0 — Частини до світильників та освітлювального обладнання)
Очікувана вартість3 684,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітлодіодна лампа
Очікувана вартість3 489,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампи
Очікувана вартість478,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампи
Ім'я:Москаленко Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380666302468 ЄДРПОУ:39292239Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампа LED
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (Лампи)
Очікувана вартість2 523,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання Лампи та стартери (для БудРем)
Очікувана вартість1 944,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампи
Очікувана вартість700,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для ремонту електромереж
Очікувана вартість6 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини до світильників та освітлювального обладнення
Очікувана вартість425,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампа світлодіодна 10W Е27, лампа світлодіодна 18W G13 220V T8, лампа світлодіодна 9W G13 Т8 за кодом ДК 021:2015: 31530000-0 «Частини до світильників та освітлювального обладнання»
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампа LED VIDEX A65е 15W E27 4100K 220V, код ДК 021:2015 (CPV) : 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Очікувана вартість5 661,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампи
Ім'я:Чижевська Алла МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982043992 Факс:+380982043992ЄДРПОУ:04406745Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro