Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31527300-9»
-
ID: UA-2026-09-04-010565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсвітлювальні прилади
Оголошено4 вер. 15:12
Прийом пропозицій4 вер. 15:12 – 21 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-07-29-011239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для проведення заходів – світильники з водою. Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура, 31527300-9 Побутові освітлювальні прилади.
Ім'я:Вікторія СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт: ЄДРПОУ:22530614Очікувана вартість79 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-004598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисвітильники за ДК 021:2015 31520000-7 (світильники та освітлювальна арматура)
Очікувана вартість17 038,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-012441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання електротоварів
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість1 953,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-001677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники та освітлювальна арматура
Очікувана вартість4 550,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-007441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилампа світлод. 15Вт, лампа світлод. 12Вт
Очікувана вартість1 006,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-010494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура ( світильник та лампи )
Ім'я:Камінська Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975273576 ЄДРПОУ:03359635Очікувана вартість5 060,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-011774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПереноска світлодіодна
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380509444546ЄДРПОУ:07811701Оголошено27 лют. 18:16
Прийом пропозицій5 бер. 08:00 – 10 бер. 08:00Очікувана вартість1 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-30-001228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Лампа акумуляторна)
Очікувана вартість660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-27-005218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники, відповідний код 31521000-4; побутові освітлювальні прилади, відповідний код 31527300-9 та ін.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-27-004272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники, відповідний код 31521000-4; побутові освітлювальні прилади, відповідний код 31527300-9 та ін.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-29-002177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Очікувана вартість740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-018579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПобутові освітлювальні прилади
Очікувана вартість98 728,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-009200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилампа Е27 акумул.
Ім'я:Дрина Раїса ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956538764 Факс:+380337995245ЄДРПОУ:03188180Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-017677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична гірлянда
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-03-020427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник аварійний лінійний
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:39604270Очікувана вартість5 599,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-21-015151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПанель світлодіодна 50Вт ЄЗС:021:2015:32520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Ім'я:Любов ОсипенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380464432165, +380464432165 ЄДРПОУ:41653615Очікувана вартість2 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-16-002884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31527300-9 Побутові освітлювальні прилади
Очікувана вартість14 976,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-30-006213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрожектор світлодіодний
Очікувана вартість408,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-24-009881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіхтар, лампа акумуляторна
Очікувана вартість635,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro