Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31524120-2»
-
ID: UA-2026-09-02-002588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник (ДК 021:2015 - 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура)
Очікувана вартість7 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник (Код 31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31520000-7-Світильники та освітлювальна арматура ( Панель світлодіодна )
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильник накладний коло
Оголошено22 серп. 14:24
Прийом пропозицій22 серп. 14:24 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість52 666,66 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-011617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи021-2015 (CPV) 31524120-2 - Настельні світильники
Очікувана вартість173,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для проведення ремонтних робіт електромережі приміщень адмінбудівлі с.Миколаївське
Очікувана вартість3 305,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники LED панель
Очікувана вартість2 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник стельовий Etron 60*60 65W
Ім'я:Хоманчук Галина АнаніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385630111 Веб сайт: ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість4 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники стельові
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник ПРИЗМАТИК 36W LED -3шт господарчі потреби
Очікувана вартість1 044,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCвітлодіодні панелі
Очікувана вартість8 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник люмінісцентний 54В 6400К (ДК 021:2015 3152 0000-7 Світильники та освітлювальна арматура)
Очікувана вартість820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLED панель універсальна 36Вт 600х600 мм за ДК 021:2015 код 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура LED панелі (за ДК 021:2015 код 31524120 – 2 Настельні світильники)
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильники та освітлювальна арматура
Оголошено18 серп. 08:45
Прийом пропозицій18 серп. 08:45 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 912,35 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-010945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом за ДК 021:2015 31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник ПРИЗМАТИК 36W LED -2шт;Світильник ЄВРОСВІТЛО 2*1200 LED -1шт господарчі потреби
Очікувана вартість967,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПанель LED HOPFEN H-36
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість6 409,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник AL 560ARD 1500Lm 5000К 330*60мм
Ім'я:Хоманчук Галина АнаніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385630111 Веб сайт: ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість498,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31520000-7-Світильники та освітлювальна арматура (світлодіодна панель)
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники стельові
Очікувана вартість21 736,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro