Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31521330-6»
-
ID: UA-2026-08-18-002025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Гірлянда вулична з лампами 10 м 4W 2200K, гірлянда вулична нитка від мережі 20 м 200LED, світлодіодний світильник на сонячній батареї LED/0,06W/3,2V IP44)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість39 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛіхтар
Оголошено31 лип. 09:59
Прийом пропозицій6 серп. 08:00 – 11 серп. 08:00Очікувана вартість6 872,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-001950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання електричних ліхтірв, ламп акум. д/кемпінгу для облаштування споруди цивільного захисту (найпростішого укриття) в Собичівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. -ЗДО за адресою: вул. Молодіжна,1А, с. Собичеве, Шосткинського району
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоршер акумуляторний Everywhere 1384 LED, 2,3W, 3000-6500K,1200 mAh, пластик, білий, BRILONER, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції
предмета закупівлі: 31521330-6 Перезарядні портативні електричні світильники) Очікувана вартість31 998,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-001060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильники та освітлювальна арматура
Оголошено18 бер. 09:23
Прийом пропозицій18 бер. 09:23 – 3 квіт. 09:00Очікувана вартість186 673,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-03-10-012589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість1 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-005664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильники та освітлювальна арматура
Оголошено9 бер. 12:28
Прийом пропозицій9 бер. 12:28 – 17 бер. 08:00Очікувана вартість186 673,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-03-013436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіхтар ручний світлодіодний
Очікувана вартість16 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-007400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-006364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильники, прожектори та балка світлодіодна
Оголошено24 лют. 12:35
Прийом пропозицій24 лют. 12:35 – 6 бер. 12:00Очікувана вартість537 742,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-20-005183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість2 614,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-18-012239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНічник акумуляторний
Очікувана вартість399,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-011649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильники та освітлювальна арматура (31524120-2 - Настельні світильники, 31521330-6 - Перезарядні портативні електричні світильники)
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено17 лют. 16:03
Прийом пропозицій17 лют. 16:03 – 25 лют. 08:00Очікувана вартість296 826,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-22-004686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники та освітлювальна арматура (Лампа акумуляторна)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-001975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильник акумуляторний)
Очікувана вартість899,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-012489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисвітильники
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-003914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники та освітлювальна арматура
Очікувана вартість3 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-30-000490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник акумуляторний 5W за кодом ДК 021:2015 31520000-7: Світильники та освітлювальна арматура
Очікувана вартість375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-014783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіхтар LED 10W WF255 Power Bank +Micro USB код ДК 021:2015 (CPV) : 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Очікувана вартість5 314,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-19-001775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильник аварійний led ЕВРОСВЕТ 60LED 2.5W SFT-LED-60-01)
Очікувана вартість3 617,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro