Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31521320-3»
-
ID: UA-2026-08-28-008021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативні ліхтарі
Оголошено28 серп. 14:47
Прийом пропозицій28 серп. 14:47 – 7 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-01-001306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіхтар YJ-2829TP
Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Ліхтарі налобні для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість28 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31520000-7-Світильники та освітлювальна арматура (Портативний світлодіодний ліхтар)
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіхтар ультрафіолетовий
Оголошено21 серп. 16:30
Прийом пропозицій21 серп. 16:30 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-003914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіхтарі LED вибухозахищені
Оголошено19 серп. 11:25
Прийом пропозицій19 серп. 11:25 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість144 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-004624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіхтарик Lebron L-HL-79 2W4W+3W ASB, світильник LED LX3012-150см
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість9 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31520000-7 — Світильники та освітлювальна арматура
Оголошено6 серп. 10:06
Прийом пропозицій6 серп. 10:06 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість410 360,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-008538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампи, світильники
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено4 серп. 15:00
Прийом пропозицій4 серп. 15:00 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 331 760,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-000597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіхтар налобн.акумулят. Quantum QM-FL4040 Finder LED з Type-C, Ліхтар пошуково-кемпінговий 8W LED COB WF217 з USB з функцією Power Bank + Мicro USB кабель в комп (за кодом ДК 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура)
Очікувана вартість14 886,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання електричних ліхтірв, ламп акум. д/кемпінгу для облаштування споруди цивільного захисту (найпростішого укриття) в Собичівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. -ЗДО за адресою: вул. Молодіжна,1А, с. Собичеве, Шосткинського району
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-000527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіхтар (ДК 021:2015 (CPV): 31520000-7 Світильники та освітлювальна апаратура (31521320-3 Портативні ліхтарі))
Очікувана вартість25 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура (акумуляторний ліхтар, точковий світильник)
Оголошено21 лип. 11:22
Прийом пропозицій21 лип. 11:22 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 801,01 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-005135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники та освітлювальна апаратура
Очікувана вартість4 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіхтарі акумуляторні Titanum
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість631,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-015025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампи, світильники
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено30 черв. 18:58
Прийом пропозицій30 черв. 18:58 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 670 300,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-003341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники та освітлювальна арматура
Очікувана вартість1 085,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФонарик
Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-001343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура (ліхтарик)
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-013254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампи, світильники
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено15 черв. 20:26
Прийом пропозицій15 черв. 20:26 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 480 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась