Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31521000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-008534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Led світильник IP65 лінійний магістральний (31521000-4 Світильники))
Оголошено1 вер. 15:33
Прийом пропозицій1 вер. 15:33 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-000559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура Світильники (для БудРем)
Оголошено31 серп. 09:19
Прийом пропозицій31 серп. 09:19 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-008021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативні ліхтарі
Оголошено28 серп. 14:47
Прийом пропозицій28 серп. 14:47 – 7 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-26-008146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильник рудниковий
Ім'я:ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНАE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено26 серп. 14:26
Прийом пропозицій26 серп. 14:26 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-006407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильники та світлодіодні LED панелі
Оголошено25 серп. 13:09
Прийом пропозицій25 серп. 13:09 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-008877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильники
Оголошено21 серп. 14:36
Прийом пропозицій21 серп. 14:36 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-19-007186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітильники
Оголошено19 серп. 13:52
Прийом пропозицій19 серп. 13:52 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-014643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАварійні LED світильники
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіхтар ультрафіолетовий
Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПанель світлодіодна, Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (31521000-4 Світильники)
Очікувана вартість18 957,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники
Очікувана вартість472,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники
Очікувана вартість6 204,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник LED 42W LEBRON 6200k 16-50-41-2
Очікувана вартість8 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 31520000-7 — Світильники та освітлювальна арматура (Світильники)
Очікувана вартість24 926,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіхтар YJ-2829TP
Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники та освітлювальна арматура
Очікувана вартість640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура. Світильник ДПП 2*36 IP-65
Очікувана вартість2 267,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильник лінійний світлодіодний за кодом ДК 021:2015: 31520000-7 «Світильники та освітлювальна арматура»
Очікувана вартість2 937,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвітильники
Очікувана вартість2 628,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro