Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31518000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-004908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 31510000-4 - Електричні лампи розжарення
Очікувана вартість1 374,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 31510000-4 «Електричні лампи розжарення» (лампа LED (відповідний код ДК 021:2015 – 31518220-8 – світлодіодні трубки))»
Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект сценічного освітлення
Очікувана вартість41 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампи електричні в асортименті (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 31510000-4 Електричні лампи розжарення)
Ім'я:Власенко Крістіна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442933612 ЄДРПОУ:03360905Оголошено18 серп. 11:22
Прийом пропозицій18 серп. 11:22 – 26 серп. 12:00Очікувана вартість4 148 349,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-003833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрожектор пошуковий Bandera Flashlight BFL 280.1X
Очікувана вартість69 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31510000-4 Електричні лампи розжарення (Лампи розжарювання та інші)
Оголошено6 серп. 13:59
Прийом пропозицій6 серп. 13:59 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість253 866,89 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-001995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31510000-4 Електричні лампи розжарення Арматура сигнальна (для БудРем)
Оголошено3 серп. 10:40
Прийом пропозицій3 серп. 10:40 – 11 серп. 14:00Очікувана вартість2 730,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-009298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31510000-4 Електричні лампи розжарення (Лампи розжарювання та інші)
Ім'я:Расулова Яна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено28 лип. 15:35
Прийом пропозицій28 лип. 15:35 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість253 866,89 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-001382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗенітно-пошуковий прожектор світлодіодний ЗПР-45
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість26 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрожектор пошуковий Bandera Flashlight BFL 280.1X
Ім'я:Лілія СтефуракE-mail: [email protected] Телефон: +380983779819, +380987074515 Веб сайт: ЄДРПОУ:04357035Очікувана вартість69 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-006373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLED лампа 25 кВт (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 31510000-4 - Електричні лампи розжарення)
Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні лампи розжарення
Очікувана вартість1 889,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-001476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31510000-4 Електричні лампи розжарення Арматура сигнальна (для БудРем)
Ім'я:Берегеля Наталя МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676602531 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено15 лип. 10:07
Прийом пропозицій15 лип. 10:07 – 23 лип. 14:00Очікувана вартість2 730,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-010813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31510000-4 Електричні лампи розжарення (Лампи розжарювання та інші)
Ім'я:Расулова Яна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено14 лип. 16:28
Прийом пропозицій14 лип. 16:28 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість253 866,89 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-008349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31510000-4 Електричні лампи розжарення (Світлодіодна панель)
Ім'я:Полин Лариса ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено14 лип. 14:58
Прийом пропозицій14 лип. 14:58 – 22 лип. 09:00Очікувана вартість20 850,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-000736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLED лампа , лампочка (за кодом ДК 021-2015(CPV) :31510000-4 - Електричні лампи розжарення)
Очікувана вартість316,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31510000-4 Електричні лампи розжарення Лампи різні та арматура сигнальна для Східного ТУОМ
Ім'я:Кобель Лілія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 80 57 730 2609 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість64 890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-009847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 31510000-4 «Електричні лампи розжарення» (прожектор (код ДК 021:2015 – 31518100-1 – прожектори заливального світла); лампа LED (відповідний код ДК 021:2015 – 31518220-8 – світлодіодні трубки))»
Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість977,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-007411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛампи світлодіодні
Оголошено23 черв. 13:32
Прийом пропозицій23 черв. 13:32 – 1 лип. 08:00Очікувана вартість26 422,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-007367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31510000-4 Електричні лампи розжарення (Лампи розжарювання та інші)
Ім'я:Кокошин Артем ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380459344191 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено23 черв. 13:30
Прийом пропозицій23 черв. 13:30 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість304 640,27 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась