Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31515000-9»
-
ID: UA-2026-08-27-008688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні лампи розжарення (Лампи розжарення)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено27 серп. 15:01
Прийом пропозицій27 серп. 15:01 – 4 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-12-003907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні лампи розжарення (ультрафіолетові лампи)
Очікувана вартість4 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБактерицидна лампа OSRAM HNS 15W G13 (без озонова) (згідно коду ДК 021:2015 - 31515000-9 - Лампи ультрафіолетового світла, код НК 024:2023 - 35150 Лампа ультрафіолетова герміцидна, НК 031:2024 - Z12011301 Обладнання для очистки і дезінфекції)
Очікувана вартість1 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-008571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпромінювач бактерицидний
Очікувана вартість4 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення
Очікувана вартість2 456,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-000486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні лампи розжарення
Ім'я:Строга Тетяна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473632060 Факс:+380473632007ЄДРПОУ:02005326Очікувана вартість5 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні лампи розжарення (лампа лед 40 Вт)
Очікувана вартість215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-001821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиPHILIPS лампа люм. TUV 30W 1SL/25
Очікувана вартість850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-000154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампи бактерицидні
Очікувана вартість14 169,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-000855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампа галогенова 12 В.
Очікувана вартість25 939,58 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-010911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31510000-4 Електричні лампи розжарення (Лампа люмінісцентна бактерицидна)
Очікувана вартість10 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-001720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампа Lemanso люм. Т8 10W 230В G13 LM3821 (запасна лампа для пасток від комах), код ДК 021:2015 (CPV) : 31510000-4 Електричні лампи розжарення
Очікувана вартість2 841,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-000580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні лампи розжарення
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість3 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-011434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015: 31510000-4 «Електричні лампи розжарення» (лампа TUV-15 люмінісцентна без озонова бактерицидна (код НК 024:2023: 35150 – лампа ультрафіолетова герміцидна) код згідно НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» - Z120614 – інфрачервоні ультрафіолетові лампи) (уточнюючий
код номенклатурної позиції ДК 021 2015 – 31515000-9 – лампи ультрафіолетового світла); лампа TUV-30 люмінісцентна без озонова бактерицидна (код НК 024:2023: 35150 – лампа ультрафіолетова герміцидна) код згідно НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» - Z120614 – інфрачервоні ультрафіолетові лампи) (уточнюючий код номенклатурної позиції ДК 021 2015 – 31515000-9 – лампи ультрафіолетового світла))» Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість6 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-000107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиекранований опромінювач з жалюзі
Очікувана вартість22 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-005573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампи ультрафіолетового світла.
Ім'я:Янушевський Анатолій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380994092276 ЄДРПОУ:38817151Очікувана вартість11 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-005569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 31510000-4 Електричні лампи розжарення(Змінний випромінювач Т529 для ECOSOFT UV E-480)
Очікувана вартість2 898,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-002915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31515000-9 Лампи ультрафіолетового світла
Ім'я:Шільньонкова Анастасія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380971873375 ЄДРПОУ:38031318Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-012825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31510000-4 Електричні лампи розжарення (Лампи ультрафіолетового світла)
Очікувана вартість32 900,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-012380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛампа УФ
Очікувана вартість10 584,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro