Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31432000-3»
-
ID: UA-2026-09-03-014270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТягові шахтні електровозні батареї у комплекті
Оголошено3 вер. 18:08
Прийом пропозицій3 вер. 18:08 – 21 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-25-009547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Елементи живлення» 31430000-9 Електричні акумулятори
Оголошено25 серп. 15:12
Прийом пропозицій25 серп. 15:12 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 154 162,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-008779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТягові шахтні електровозні батареї у комплекті
Оголошено19 серп. 14:54
Прийом пропозицій19 серп. 14:54 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість13 125 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-000538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумуляторні батареї
Оголошено10 серп. 09:21
Прийом пропозицій10 серп. 09:21 – 21 серп. 12:00Очікувана вартість154 682,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-009865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумулятори
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено6 серп. 16:05
Прийом пропозицій6 серп. 16:05 – 26 серп. 09:00Очікувана вартість36 366,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-002413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТягові шахтні електровозні батареї у комплекті
Оголошено23 лип. 10:43
Прийом пропозицій23 лип. 10:43 – 31 лип. 11:00Очікувана вартість12 678 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-002501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31430000-9 Електричні акумулятори Модуль акумуляторний для Symmetra
Ім'я:Петренко Юрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442491517 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено16 лип. 10:58
Прийом пропозицій16 лип. 10:58 – 26 лип. 20:00Очікувана вартість1 612 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-004083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31430000-9 Електричні акумулятори Акумуляторні батареї (ІТ НЕК "Укренерго")
Ім'я:Лещенко Максим ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380935199900 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено24 квіт. 11:11
Прийом пропозицій24 квіт. 11:11 – 7 трав. 11:00Очікувана вартість9 380,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-15-002102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумулятори
Ім'я:Ніколенко Ольга МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено15 квіт. 10:21
Прийом пропозицій15 квіт. 10:21 – 24 квіт. 15:00Очікувана вартість64 316,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-009970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАкумулятори та акумуляторні батареї
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено10 квіт. 17:26
Прийом пропозицій16 квіт. 16:00 – 23 квіт. 15:00Очікувана вартість10 773 435,24 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-000422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумулятори
Ім'я:Ніколенко Ольга МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено18 бер. 08:46
Прийом пропозицій18 бер. 08:46 – 26 бер. 16:00Очікувана вартість4 884 822,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-17-012328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV) 31430000-9 - Електричні акумулятори (акумулятор лужний нікель-кадмієвий)
Ім'я:Альона ДобровольськаE-mail: [email protected] Телефон: +380679068593 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328675Оголошено17 лют. 16:13
Прийом пропозицій17 лют. 16:13 – 25 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість252 180,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-09-014526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 291_31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятори в асортименті) Лот №1 31432000-3 Нікелево-кадмієві акумуляторні батареї (Нікелево-кадмієві акумулятори в асортименті); Лот №2 31431000-6 Свинцево-кислотні акумуляторні батареї (Свинцево-кислотні акумулятори в асортименті)
Оголошено9 лют. 17:21
Прийом пропозицій9 лют. 17:21 – 17 лют. 15:00Очікувана вартість866 940,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-27-010366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор до пульта дистанційного управління)
Ім'я:Полин Лариса ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено27 січ. 13:59
Прийом пропозицій27 січ. 13:59 – 4 лют. 09:00Очікувана вартість3 026,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-26-002031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні акумуляторні батареї
Оголошено26 січ. 10:02
Прийом пропозицій26 січ. 10:02 – 3 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість165 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-26-000387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБатарейки та акумулятори в асортименті
Ім'я:Климець Аліна БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено26 груд. 2025 08:37
Прийом пропозицій26 груд. 2025 08:37 – 10 січ. 09:00Очікувана вартість793 580,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-22-002593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31430000-9 по ДК 021:2015 – Електричні акумулятори (Акумулятори в асортименті). РПЗ-9.606
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 груд. 2025 09:58
Прийом пропозицій22 груд. 2025 09:58 – 6 січ. 10:00Очікувана вартість2 211 788,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-26-011109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні акумулятори
Очікувана вартість57 089,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-002922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні акумулятори
Очікувана вартість54 689,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-18-000636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумулятор 72Ah
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro