Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31420000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-004122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатерейка
Ім'я:Федорчук Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380343422806 Факс:+380343422731ЄДРПОУ:05509323Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка літієва
Очікувана вартість3 423,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка
Очікувана вартість6 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейки
Ім'я:Харків Любов БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474861578 Факс:+380474861990ЄДРПОУ:04411007Очікувана вартість1 065,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатерейка
Ім'я:Федорчук Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380343422806 Факс:+380343422731ЄДРПОУ:05509323Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумуляторна батарея 70Ah-12v (278x175x175), R, EN640; Акумуляторна батарея 75Ah-12v (278х175х190), R, EN680; Акумуляторна батарея 83Ah-12v (353х175х175), R, EN720; Акумуляторна батарея 92Ah-12v (353x175x190),R,EN850; Акумуляторна батарея 95Ah-12v (353х175х190), R, EN800; Акумуляторна батарея
190Ah-12v (513х223х217), R, EN1250; Акумуляторна батарея 9Ah-12v (12N9-3B) (135х75х139) R, EN85 Оголошено21 серп. 09:15
Прийом пропозицій21 серп. 09:15 – 29 серп. 10:00Очікувана вартість147 227,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-011542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейки алкалінови
Очікувана вартість1 536,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатерейка
Ім'я:Федорчук Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380343422806 Факс:+380343422731ЄДРПОУ:05509323Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка тип AAA VARTA LONGLIFE POWER, Батарейка тип AA VARTA LONGLIFE EXTRA, Батарейка тип CR 2032 Panasonic
Очікувана вартість1 215,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод 31420000-6 за ДК 021:2015 "Гальванічні батареї" (елементи живлення та інші елементи з гальванічним покриттям)
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка CR P2 6V 1400mAh Lithium, OEM PkCell (CR-P2)
Очікувана вартість3 283,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31420000-6 Гальванічні батареї
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість15 574,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумуляторна батарея 70Ah-12v (278x175x175), R, EN640; Акумуляторна батарея 75Ah-12v (278х175х190), R, EN680; Акумуляторна батарея 83Ah-12v (353х175х175), R, EN720; Акумуляторна батарея 92Ah-12v (353x175x190),R,EN850; Акумуляторна батарея 95Ah-12v (353х175х190), R, EN800; Акумуляторна батарея
190Ah-12v (513х223х217), R, EN1250; Акумуляторна батарея 9Ah-12v (12N9-3B) (135х75х139) R, EN85 Оголошено6 серп. 16:47
Прийом пропозицій6 серп. 16:47 – 14 серп. 17:00Очікувана вартість147 227,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-008157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 31420000-6: Гальванічні батареї
Очікувана вартість6 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейки
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 31420000-6 Гальванічні батареї. Акамуляторна батарея
Очікувана вартість49 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31420000-6 Гальванічні батареї (Батарейка LR06, батарейка LR03)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 Веб сайт: ЄДРПОУ:02568182Очікувана вартість15 259,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-008881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка
Очікувана вартість116,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 31420000-6 “Гальванічні батареї”; матеріали для забезпечення діяльності МВА (згідно специфікації).
Очікувана вартість1 132,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-009749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари господарського призначення
Очікувана вартість3 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro