Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31411000-0»
-
ID: UA-2026-08-28-009807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи живлення (код 31410000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено28 серп. 15:53
Прийом пропозицій28 серп. 15:53 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-013733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейки
Очікувана вартість1 298,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛужні батареї
Очікувана вартість4 220,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31410000-3 Гальванічні елементи
Очікувана вартість30,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка AG4 / LR626 / LR66 / V4GA Alkaline * 10 Camelion (AG4-BP10); Батарейка CR2032 Lithium 5pcs Blister Vinga (VJLBCR20325)
Очікувана вартість312,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка Duracell АА MN1500/1,5V LR6 відривний набір (2/12) Батарейка ETRON Mega Power A27-C5 12 V алкалайн (5)
Очікувана вартість137,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейки ( код ДК 021:2015 -31410000-3 Гальванічні елементи)
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатарейки
Очікувана вартість1 749,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка Gp Крона Super Alcaline 6F22 / 6LR61 9V * 1
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка (ДК 021:2015: 31410000-3 «Гальванічні елементи»)
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальванічні елементи (Батарейка 9V 6LR61 Alkaline Vinga (VJAB9V1) код ДК 31411000-0 Лужні батареї; Батарейка AAA LR03 Alkaline 4pcs Blister Vinga (VJABAАA4) код ДК 31411000-0 Лужні батареї)
Очікувана вартість148,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31410000-3 Гальванічні елементи (Батарейка)
Очікувана вартість4 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальванічні елементи
Очікувана вартість6 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка CR2032 VARTA
Очікувана вартість510,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31410000-3 - Гальванічні елементи
Ім'я:Поліщук Олександр РуслановичE-mail: [email protected] Телефон: +380434235232 Факс:+380434235232ЄДРПОУ:13312505Очікувана вартість524,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка "Пальчик"GP AA.Duraseil AA
Очікувана вартість860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір батарейок алкалінові DURACELL LR06 MN1500 АА 2 шт/уп
Очікувана вартість97,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка VARTA "Max Power" AA\LR 06
Очікувана вартість304,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальванічні елементи
Очікувана вартість85,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлемент живлення
Очікувана вартість1 303,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro