Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31410000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-012948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораБатарейки літієві
Оголошено2 вер. 17:05
Прийом пропозицій7 вер. 10:00 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-007110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 CPV 31410000-3 «Гальванічні елементи» «Лужні батареї»
Оголошено31 серп. 14:41
Прийом пропозицій4 вер. 14:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи живлення (код 31410000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено28 серп. 15:53
Прийом пропозицій28 серп. 15:53 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-011955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи живлення (батарейки)
Очікувана вартість4 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи живлення (батарейки Duracell)
Очікувана вартість423,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейки
Очікувана вартість943,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумулятори та зарядні пристрої до них
Очікувана вартість12 691,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатарейка Panasonic CR 2032 Lithium - 30 шт ДК 021:2015: 31410000-3
Очікувана вартість2 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейки.
Очікувана вартість314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейки
Ім'я:В ячеслав МотовиловецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт: ЄДРПОУ:37721647Очікувана вартість699,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейки
Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектро живлення і.NRG Extra /4 шт
Очікувана вартість176,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейки (31410000-3 Гальванічні елементи)
Очікувана вартість1 559,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 31410000-3 Гальванічні елементи (батарейка)
Очікувана вартість272,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаратейки
Очікувана вартість204,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатарейка пальчик
Очікувана вартість132,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка 2032
Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальванічні елементи
Ім'я:Олена Вікторівна СокуренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380953864443 Веб сайт: ЄДРПОУ:01994942Очікувана вартість537,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарейка
Очікувана вартість69,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальванічні елементи (Батарейки міні-пальчики Тошиба)
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro