Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31342000-5»

  • ID: UA-2026-08-31-012972-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 31340000-1 - Приладдя до ізольованих кабелів (31342000-5 З'єднувачі для ізольованих кабелів)

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 751,49 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-007112-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    GL-70 гільза зєднувальна алюмінієва під опресовку

    Ім'я:
    Вероніка Вероніка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380355021332 ЄДРПОУ:
    02000702
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    360,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-008474-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    кабельний наконечник

    Ім'я:
    Світлана Висіч
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987722618 ЄДРПОУ:
    01989450
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-006234-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Наконечник НШВІ 6мм2, Наконечник НШВІ 4мм2

    Ім'я:
    Павленко Ігор Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380985799719 Веб сайт:
    http://www.probation.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    41847154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    123,90 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-000158-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Наконечники кабельні

    Ім'я:
    Катерина Кулінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661671208 ЄДРПОУ:
    05478841
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    319,68 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-011134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Наконечник алюмінієвий

    Ім'я:
    Артем ЛІТВІНОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993257939 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    204,32 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-007587-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    «код ДК 021:2015 - 31340000-1 «Приладдя до ізольованих кабелів» (затискач проколюючий (код ДК 021:2015 – 31342000-5 – з’єднувачі для ізольованих кабелів))»

    Ім'я:
    Штограм Олена Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:
    +380385990000
    ЄДРПОУ:
    02004522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    304,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-003067-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для поточного ремонту системи електропостачання

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    122,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-000195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гільза кабельна з'єднувальна алюмінієва 50 мм, Гофротруба ел.ізоляційна d32 посилена (чорна), Трубка термозбіжна з клейовим шаром діам. 15,4/5,2 мм;1м, Гофротруба ел.ізоляційна d20 посилена (чорна), код ДК 021:2015 (CPV) : 31320000-5 Електророзподільні кабелі

    Ім'я:
    Драч-Мамалига Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380959142810 ЄДРПОУ:
    01994959
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 680,05 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-001999-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабельне приладдя

    Ім'я:
    Гізун Тетяна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 10:19

    Прийом пропозицій
    14 лип. 10:19 – 27 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    13 894,20 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-14-001596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Наконечники кабельні згідно ДК 021:2015 код 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелів.

    Ім'я:
    Бурмістров Кирило Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт:
    http://teploseti.zp.ua
    ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 10:01

    Прийом пропозицій
    14 лип. 10:01 – 22 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    9 955,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-002890-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Муфта з’єднувальна Termofit з гільзами, в асортименті

    Ім'я:
    Жанна Зотівна Пятакова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673130533 Веб сайт:
    http://www.teplo.km.ua//
    ЄДРПОУ:
    03356571
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 844,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-006331-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Приладдя до ізольованих кабелів

    Ім'я:
    Чобіт Христина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322377779 ЄДРПОУ:
    03328406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лип. 13:51

    Прийом пропозицій
    9 лип. 13:51 – 17 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    329 087,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-010826-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для поточного ремонту системи електропостачання

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    605,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-007374-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Приладдя до ізольованих кабелів

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 14:41

    Прийом пропозицій
    3 лип. 14:41 – 13 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    298 726,62 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-011840-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання матеріалів для ремонту електромереж (гільза алюмінева)

    Ім'я:
    Жмуцька Майя
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974834188 ЄДРПОУ:
    42272170
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    93,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-003524-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    КОД ДК 021:2015 31340000-1 - ПРИЛАДДЯ ДО ІЗОЛЬОВАНИХ КАБЕЛІВ (ТЕРМОУСАДЖУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ)

    Ім'я:
    Геннадій Михайлович Деменін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 11:04

    Прийом пропозицій
    25 черв. 11:04 – 3 лип. 20:00
    Очікувана вартість

    4 152 312,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-23-011487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    «код ДК 021:2015 - 31340000-1 «Приладдя до ізольованих кабелів» (затискач проколюючий (код ДК 021:2015 – 31342000-5 – з’єднувачі для ізольованих кабелів))»

    Ім'я:
    Бабич Вероніка Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 ЄДРПОУ:
    02004522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    76,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-008231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Наконечники та електротехнічна труба за ДК 021:2015 - 31340000-1 - Приладдя до ізольованих кабелів

    Ім'я:
    Євген Булгаков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674042832 ЄДРПОУ:
    24978555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 14:11

    Прийом пропозицій
    23 черв. 14:11 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-17-012745-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Наконечники трубчасті в асортименті

    Ім'я:
    Дарина Повна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990173 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 16:37

    Прийом пропозицій
    17 черв. 16:37 – 26 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 050,35 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 29 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro