Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31340000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-010717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфти для ізольованих кабелів
Оголошено1 вер. 17:05
Прийом пропозицій1 вер. 17:05 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31340000-1 по ДК 021:2015 – Приладдя до ізольованих кабелів (Муфти кабельні, трубка). РПЗ 9.379.
Оголошено31 серп. 14:17
Прийом пропозицій31 серп. 14:17 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-002876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфти кабельні в асортименті
Оголошено31 серп. 11:21
Прийом пропозицій31 серп. 11:21 – 15 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-008753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод - ДК 021:2015 - 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелів (31343000-2 Муфти для ізольованих кабелів)
Оголошено28 серп. 15:14
Прийом пропозицій28 серп. 15:14 – 5 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-03-014652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфта кабельна кінцева
Очікувана вартість4 550 516,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідро муфта для з'єднання кабелю
Ім'я:Онофрейчук Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380961653340,380968678158 ЄДРПОУ:02547174Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя до ізольованих кабелів (ДК 021:2015- 31340000-1 - Приладдя до ізольованих кабелів)
Ім'я:Максим КовалевськийE-mail: [email protected] Телефон: +380986272269 Веб сайт: ЄДРПОУ:34621490Очікувана вартість9 420,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельний накінечник (пакування 50 шт).
Очікувана вартість40,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелів (Наконечники)
Очікувана вартість1 812,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники
Очікувана вартість756,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзольований накінечник e.terminal.stand.RV5.5.6 4-6.yellow кв.мм, жовтий, 100шт (ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелів)
Очікувана вартість54,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя до ізольованих кабелів (ДК 021:2015- 31340000-1 - Приладдя до ізольованих кабелів)
Ім'я:Максим КовалевськийE-mail: [email protected] Телефон: +380986272269 Веб сайт: ЄДРПОУ:34621490Очікувана вартість7 638,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечник мідний
Очікувана вартість2 704,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакінечник (приладдя до ізольованих кабелів)
Ім'я:Тузова Таїсія ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952294031 Факс:+380535832654Веб сайт: ЄДРПОУ:25156364Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечник, гільза, наконечник, бандажна стрічка, скрепа
Очікувана вартість3 693,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНатягувач, наконечник
Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя до ізольованих кабелів
Очікувана вартість395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелів (муфти)
Ім'я:Марина ХарітоноваE-mail: [email protected] Телефон: +0577244922, +0577241178, +0577242808 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081216Очікувана вартість31 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечник мідний 10 DT-10 Д8,5мм без ізоляції "E-next" УКТЗЕД:8536 90 10 00 імпортний
Очікувана вартість1 353,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелів ( Муфти кабельні)
Ім'я:Марина ХарітоноваE-mail: [email protected] Телефон: +0577244922, +0577241178, +0577242808 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081216Очікувана вартість135 907,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro